Agnieszka Woźniak-Starak na zakupach w najdroższym butiku w Warszawie [ZDJĘCIA+WIDEO]

2019-10-13 21:53 emcz
Agnieszka Woźniak-Starak wraca do życia
Autor: Paps Agnieszka Woźniak-Starak wraca do życia

Postanowiła otrzeć łzy i wrócić do normalnego życia. Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) od śmierci swojego męża Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.) nie wychodziła prawie z domu. W końcu jednak życie toczy się dalej, a ona musi wziąć się w garść. Gwiazda TVN ostatnio coraz częściej bywa w biurze jej tragicznie zmarłego męża, ba, nawet pozwoliła sobie na babskie zakupy. Udała się jednego z najdroższych butików w Warszawie - Vitkac.

Agnieszka Woźniak-Starak niespełna dwa miesiące temu pochowała swojego męża, który w nocy z 17 na 18 sierpnia utonął na jeziorze Kisajno. Prezenterka pogrążyła się w żałobie i nie opuszczała swojego domu. Wdowa pojawiła się jedynie na Festiwalu Filmowym w Gdyni, gdzie miała miejsce premiera ostatniego filmu jej tragicznie zmarłego męża, „Ukryta gra”. To było dla niej wyjątkowo trudne przeżycie, tym bardziej że przechodziła żałobę na oczach wszystkich.

Po powrocie do Warszawy Agnieszka z dnia na dzień zaczęła nabierać sił. Odpisywała na wiadomości fanów, a także dziękowała im za wsparcie. Teraz postanowiła zrobić kolejny krok. Gwiazda w weekend opuściła swój dom i odwiedziła firmę męża, gdzie pracuje wiele bliskich jej osób. – Spędziła tam kilka godzin – zdradza nam osoba, która widziała całe zdarzenie.
Po wyjściu z budynku Woźniak-Starak w towarzystwie koleżanki i ochroniarza udała się do jednego z najbardziej luksusowych i najdroższych sklepów w Warszawie. – Dziewczyny wybrały się na godzinne zakupy. Agnieszka opuściła budynek z kilkoma torbami – dodaje nasz informator.
To dobry znak, bowiem nie od dziś wiadomo, że udane zakupy to najlepsza metoda na poprawę samopoczucia. Brawo, Agnieszko!

Przyjemny klimat nie tylko podczas zakupów! Zobacz >>>