Agnieszka Woźniak-Starak wraca do telewizji?! Tajne plany i spotkanie z Miszczakiem! [ZDJĘCIA]

2020-08-01 5:25 NR
Agnieszka Woźniak-Starak na spotkaniu z Edwardem Miszczakiem
Autor: papara18 Agnieszka Woźniak-Starak na spotkaniu z Edwardem Miszczakiem

Od tragicznej śmierci jej męża właśnie mija rok. Agnieszka Woźniak-Starak (42 l.) mimo dramatu, jaki przeżyła, stara się żyć normalnie. Myśli już o powrocie do telewizji. W tym celu spotkała się z dyrektorem TVN Edwardem Miszczakiem (65 l.). Wybrali się do knajpki i długo rozmawiali o przyszłości Agnieszki w stacji.

W sierpniu zeszłego roku życie Agnieszki zawaliło się. Jej mąż Piotr Woźniak-Starak (†39 l.) zginął na jeziorze Kisajno na Mazurach. Prezenterka wylała morze łez. Z dnia na dzień zniknęła wtedy z telewizji i odcięła się od świata.

Zobacz także: ŁZY Agnieszki Woźniak-Starak po premierze filmu męża! Nie mogła się powstrzymać [ZDJĘCIA]

W końcu jednak zapragnęła żyć normalnie. W marcu tego roku wróciła do pracy, na razie w stacji radiowej. Tęskno jej jednak do telewizji, w końcu była z nią związana bez przerwy aż przez 15 lat. Najpierw prowadziła programy TVP „Kawa czy herbata?”, „Pytanie na śniadanie” czy show „Bitwa na głosy”. Natomiast po przejściu do TVN była gospodynią programu „Na językach” oraz „Ameryka Express”. Prowadziła też „Big Brothera”. Z telewizji zniknęła z dnia na dzień, gdy zginął jej mąż. W programach zastąpiły ją inne prowadzące.

Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN, od początku mówił, że da Agnieszce czas, a drzwi stacji są dla niej otwarte.

– My jesteśmy gotowi, tak, ale to Agnieszka musi wybrać porę, kiedy będzie wiedziała, że może i chce już wrócić – mówił jeszcze niedawno.

W tym tygodniu dyrektor i Woźniak-Starak spotkali się na kawę i długo rozmawiali o powrocie Agnieszki do telewizji. Jak udało nam się ustalić, prezenterka na pewno nie chciałaby wracać do typowo rozrywkowych programów. Po głowie chodzą jej dokumenty i reportaże, jakie już kiedyś przygotowywała dla TVN Style. Po swoim przeżyciach jest gotowa do tego, by przed kamerami poruszać trudniejsze, życiowe tematy.

Zobacz także:

Tajemnica pochówku Woźniaka-Staraka. Co się stało z urną? Nowe fakty

Potajemny DRUGI POGRZEB? Tak wygląda NOWY grób Piotra Woźniaka-Staraka. TYLKO U NAS

Najnowsze