"Nikt nie sądził, że to się tak tragicznie skończy". Andrzej Zieliński spisał testament!

2021-06-17 13:55
Andrzej Zieliński
Autor: AKPA Andrzej Zieliński

Mimo, że Andrzej Zieliński to aktor, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, niewielu ma pojęcie o tym, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Andrzej Zieliński stroni od mediów i brylowania na ściankach, niemal nigdy nie udziela wywiadów, bo - jak twierdzi - ma z tym złe doświadczenia. Tym razem zrobił jednak wyjątek i przyznał, że sporządził testament. Niedawno zmarły Piotr Machalica był jego dobrym kolegą. To właśnie jego nagła śmierć była jednym z powodów, dla których zdecydował się na taki krok. "Oczywiście nikt, a na pewno nie ja, nie sądził, że to się tak tragicznie skończy" - mówi wspominając śmierć Piotra Machalicy, który był przecież w kwiecie wieku.

Andrzej Zieliński zgodził się udzielić wywiadu gazecie "Na żywo". Aktor wspominał dzień, w którym dowiedział się, że Piotr Machalica, który zdawał się być okazem zdrowia, nagle zachorował.

NIE PRZEGAP: Maryla Rodowicz wbiła się w sukienkę, która prześwituje od pasa w dół! Tego widoku nie da się wymazać z pamięci [FOTO]

- Niestety, nagle zachorował. Dostałem tę informację bodaj dzień przed rozpoczęciem zdjęć, ale oczywiście nikt, a na pewno nie ja, nie sądził, że to się tak tragicznie skończy. Nawet już sobie myślałem, że jak się później spotkam z Piotrusiem, to będziemy o tym rozmawiać, ale stała się rzecz straszna - mówi tygodnikowi Andrzej Zieliński.

Andrzej Zieliński spisał testament. Później choroba dopadła także jego

Po tym, jak Piotr Machalica nagle zmarł, wstrząśnięty Andrzej Zieliński pogrążył się w zadumie. Zdał sobie sprawę, że ma już 58 lat i musi uregulować pewne kwestie. Aktor zdecydował się sporządzić testament. W rozmowie z gazetą przyznał, że głównym powodem była troska o zabezpieczenie bliskich i rodziny na wypadek jego śmierci.

NIE PRZEGAP: Maciej Dowbor przyłapany z przepiękną modelką! Ależ się zabawiali! To nie była jego żona! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

- Sporządziłem testament potwierdzony notarialnie, ale starałem się zachować ostrożność - powiedział tygodnikowi.

Piotr Machalica zmarł na koronawirusa. Andrzej Zieliński miał nadzieję, że jeśli choroba dotknie także jego, to przejdzie ją łagodnie. I rzeczywiście, gdy potem okazało się, że zachorował, przechodził to w miarę łagodnie. W końcu wyzdrowiał i po odczekaniu wymaganego czasu postanowił się zaszczepić. Zdjęciem pochwalił się w sieci. Za kilka dni Andrzej Zieliński otrzyma drugą dawkę.

- Trochę się naczekałem bo miałem pocovidową karencję, ale pierwszy krok zrobiony - chwali się Andrzej Zieliński i pokazuje zdjęcie w sieci. Zobaczcie je niżej!

NIE PRZEGAP: Syn Krawczyka ma już nową ukochaną! Wiemy, kim jest jego partnerka i co zrobią, gdy dostaną spadek! [ZDJECIA]

Ostatni wywiad z Piotrem Machalicą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze