Big Brother: DRAMAT w toalecie. Kto to zrobił?! [ZDJĘCIE]

2019-05-17 9:55 wp
Bartek Jędrzejak, Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Wójcik
Autor: AKPA Bartek Jędrzejak, Agnieszka Woźniak-Starak i Magda Wójcik

W "Big Brotherze" kolejny dramat. Tym razem... w toalecie. Uczestnicy w zamknięciu chyba zapomnieli o przyzwoitym zachowaniu. Magda i Oleh zauważyli ciemną, brązową maź rozprowadzoną na całej desce klozetowej. Dlaczego w programie doszło do tak wstrząsających zachowań? Kto za tym stoi?!

Uczestników 6. edycji znanego show możemy oglądać na antenie TVN7 od 17 marca. Przez kilka miesięcy, w Domu Wielkiego Brata wydarzyło się naprawdę sporo! Od gorących pocałunków, dramatycznej rozpaczy Justyny po wyznania na temat gwałtu. Tym razem przyszła pora na... toaletowy koszmar! Magda i Oleh jako pierwsi zauważyli na desce klozetowej rozmazaną brązową maź. Była wszędzie! Szybko powiadomili o tym Radka, który zasugerował, że sprawcą może być Łukasz, Kasia albo Bartek. Krzyknął do reszty: - Ktoś coś w kiblu odj**ał!

Zobacz także: Afera w "Big Brother"! Paweł rzucił dziewczynę na podłogę?!

Całe szczęście, że bałagan był tylko bulwersującym żartem, a do jego wykonania kawalarz użył kawy zbożowej. Jednak kto stoi za tym figlem? Podejrzenia mieszkańców Domu Wielkiego Brata okazały się błędne. Prawie nikt nie wskazał Igora, a to właśnie on dopuścił się dowcipnego czynu! - Wieczorem po samej toalecie grzmiało, grzmiało w całym domu! Zasypałem ją wczoraj całą kawą (...) klapę, cały środek (...) więc, dość sporo czasu zajęło sprzątanie Izie tej toalety. (...) Nauczyłem się chyba dobrze grać, bo tak naprawdę nikt (...) nie podejrzewa mnie (...) działamy dalej!

Zobacz także: Big Brother. Gdzie jest dom Wielkiego Brata? [MAPA]

Najnowsze