Brat męża Romy Gąsiorowskiej robi coś obrzydliwego. Na wszystko patrzy gwiazdor "BrzydUli". Fuj!

2021-05-06 18:30
Brat męża Romy Gąsiorowskiej robi coś obrzydliwego. Fuj!
Autor: AKPA Brat męża Romy Gąsiorowskiej robi coś obrzydliwego. Fuj!

Piotr Żurawski to brat aktora Michała Żurawskiego, czyli męża aktorki Romy Gąsiorowskiej. Rodzina artystów jest ze sobą mocno związana. Łączą ich nie tylko rodzinne relacje, ale także ta sama praca. Na pewno nie brakuje im tematów do rozmów. Mają też wspólnych znajomych, z którymi zapozował brat męża Romy Gąsiorowskiej. Piotr Żurawski robi coś obrzydliwego, a na wszystko patrzy gwiazdor "BrzydUli", Piotr Czeczot. Prawdziwa mieszkanka wybuchowa!

Piotr Żurawski wystąpił w filmie "Gotowi na wszystko. Exterminator". Produkcja miała premierę w 2017 roku. Oprócz brata męża Romy Gąsiorowskiej wystąpiła w nim cała plejada polskich gwiazd. Wśród nich był także gwiazdor "BrzydUli" Krzysztof Czeczot grający Maćka, przyjaciela tytułowej bohaterki. Na jego Instagramie właśnie pojawiło się zdjęcie ze wspomnianej produkcji. Jak wspomina Czeczot: "Wczoraj zobaczyłem po latach film #exterminator. Kto nie widział niech poszuka na vod zwłaszcza dla scen z multiplą + koncerty w plenerze". Na zamieszczonym zdjęciu widać na nim Piotra Roguckiego, Pawła Domagałę, Aleksandrę Hamkało, Krzysztofa Czeczota i Piotra Żurawskiego, który robi coś obrzydliwego! Aktor wkłada do nosa... palec przy okazji manifestowania słynnego gestu. Niektórych wrażliwców może to obrzydzić. Co wy na to? Zdjęcie niżej.

Brat męża Romy Gąsiorowskiej robi coś obrzydliwego. Na wszystko patrzy gwiazdor BrzydUli. Fuj!
Autor: Instagram Brat męża Romy Gąsiorowskiej robi coś obrzydliwego. Na wszystko patrzy gwiazdor "BrzydUli". Fuj!
Grób legendarnego artysty - Mieczysława Fogga na cmentarzu bródnowskim w Warszawie. Niezapomniani
vip
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze