Brzozowski pobił Janowskiego! Bolesna porażka byłego gwiazdora TVP

2019-09-12 5:27 deck dav
Brzosowski kontra Janowski
Autor: Akpa/SE Brzosowski kontra Janowski

Rafał Brzozowski (38 l.) triumfuje. Okazuje się, że jako prowadzący „Jaka to melodia?” przyciąga przed ekrany niemal 2 mln widzów, podczas gdy były prowadzący show – Robert Janowski (58 l.) – jedynie 440 tys. Można powiedzieć, że to wręcz nokaut.

Kiedy w ubiegłym roku ogłoszono, że Janowski po ponad 20 latach przestaje być gospodarzem „Jaka to melodia?” pojawiły się głosy, że program straci widzów przywiązanych do showmana. Jak się okazuje – nic z tych rzeczy.
Na kanale TV Puls pojawił się właśnie nowy program Janowskiego „Gra muzyka”. Jednocześnie w weekend wystartowała odnowiona wersja „Jaka to melodia?” z Rafałem Brzozowskim. Pojedynek okazał się wielkim sukcesem TVP 1. Były prowadzący show ściągnął przed telewizory zaledwie 440 tys. widzów. Nowy natomiast osiągnął wynik ponad 1,7 mln oglądających, a w szczytowym momencie było ich 2,1 mln!
A pomyśleć, że dwa lata temu Janowski szydził z kolegi po fachu. – Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych paru lat. Co roku „w tajemnicy” zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach. Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości, jak sobie radzi. Albo nie radzi... – mówił śpiewający aktor. - Jak widać dopiął swego - powiedział z kolei kilka dni temu. - Gratuluje. Zawsze tego chciałeś, baw się tym programem, bo jest fajny... był fajny - dodał.

Mężczyzna i hormony. Czytaj WIĘCEJ >>>