Doda szantażowała byłego sekstaśmami! [ZDJĘCIA] Tylko u nas. Sekstaśmy Dody

2019-04-06 4:59 dav, xs
Doda szantażowała byłego seks taśmami
Autor: Marek Kudelski Doda, Emil S.

Doda (35 l.) i jej mąż Emil S. (42 l.) w opałach. Jak dowiedział się „Super Express”, do sądu został skierowany akt oskarżenia przeciwko małżonkom. Wraz z grupą wynajętych przez siebie mężczyzn mieli szantażować byłego partnera wokalistki Emila H. (38 l.) m.in. za pomocą kompromitujących go nagrań sextaśm. Obojgu grozi za to więzienie.

Od rozstania gwiazdy i Emila H. minęły ponad trzy lata. Ciągle jednak spotykają się na sali rozpraw. Przed nimi kolejna konfrontacja – stosowne dokumenty są już w sądzie. – Akt oskarżenia został sporządzony przez Prokuraturę Regionalną w Warszawie i wystosowany do sądu rejonowego – potwierdziła nam Ewa Bialik, rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej. Według naszej wiedzy Doda i jej mąż, wraz z grupą sześciu wynajętych przez siebie mężczyzn, szantażowali Emila H. W ten sposób chcieli, aby wycofał on prywatny akt oskarżenia przeciwko byłej partnerce. Potwierdza to w rozmowie z nami prokuratura. – Groźbami osoby te chciały wywrzeć wpływ na pana Emila H., ażeby cofnął wszelkiego rodzaju zawiadomienia złożone przeciwko Dorocie R. Groźby dotyczyły rozgłoszenia w jego środowisku kompromitujących go informacji – usłyszeliśmy.

W tym mieście uprawiają najwięcej seksu!

Doda uprawiała SEKS na swoim koncercie. Kliknij i zobacz do czego tam dochodziło 

Kim jest były chłopak Dody: Emil H?Jak udało nam się ustalić, informacje dotyczyły prowadzonej przez Emila H. działalności, a także nagrań wideo z jego udziałem. Mowa tutaj o sekstaśmie, na której to Emil H. używa różnego rodzaju akcesoriów erotycznych. Perwersyjne nagrania miały skompromitować go w środowisku zawodowym. Jest podejrzenie, że nagrania mogły być wykonane przez Dodę, która znana jest z tego, że lubi kontrolować swoich partnerów. Podobna sytuacja miała miejsce, kiedy była żoną Radosława Majdana (48 l.), do czego sama się publicznie przyznała. Według informacji, które otrzymaliśmy, artystce grozi do 5 lat pozbawienia wolności, jej mężowi – do 10.

Zobacz jak się zmieniła Doda, od niewinnej łobuziary do symbolu seksu. Dużo ZDJĘĆ 

Najnowsze