Dramat Kasi Kowalskiej. Nie chcą oddać jej córki [NOWE FAKTY]

2020-04-07 5:01 DECK, EM
Kasia Kowalska, Ola Kowalska
Autor: Engelbrecht/AKPA Córka Kasi Kowalskiej wygląda jak jej kopia

Dramat Kasi Kowalskiej (47 l.) trwa. Jej córka od ponad tygodnia przebywa w szpitalu w Londynie. Gwiazda ma związane ręce. Nie dość, że nie może dodzwonić się do szpitala, to mimo prób okazało się, że ściągnięcie Oli Kowalskiej (23 l.) do Polski jest niemożliwe. Jej stan jest na tyle zły, że lekarze nie wyrażają na to zgody.

Kasia Kowalska wypłakała już wszystkie łzy, jakie miała. Jej córka walczy o życie w londyńskim szpitalu, a ona nie może nic zrobić, bo loty do Londynu są wstrzymane. Jak informowaliśmy w weekend, Kasia ma bardzo utrudniony kontakt ze szpitalem, w którym przebywa jej córka. Jest skazana na telefony, które dostaje z placówki, a te otrzymuje średnio co dwa dni.

Pojawiła się jednak nadzieja, że piosenkarce uda się być bliżej Oli. Według naszych informacji swoją pomoc zaoferowała Kowalskiej kobieta o wielkim sercu, którą jest Dominika Kulczyk (43 l.). Jak udało nam się ustalić, miliarderka, która na walkę z koronawirusem przekazała ostatnio 20 mln zł, chciała wysłać po córkę Kasi swój prywatny samolot. Była iskierka nadziei, że odrzutowiec bezpiecznie przetransportowałby dziewczynę do jednego ze szpitali w Polsce. Niestety, stan Oli na to zupełnie nie pozwala i realizacja pomysłu na sprowadzenie jej do kraju okazała się niemożliwa.

– Lekarze w Wielkiej Brytanii powiedzieli stanowcze „nie”. Kasia musiała się z tym pogodzić. I tak jest bardzo wdzięczna Dominice Kulczyk, że próbowała pomóc – mówi nasza informatorka.

ZOBACZ TAKŻE: Ola Kowalska jest w ŚPIĄCZCE. Kasia nie ma z nią kontaktu

Ola nadal walczy z przebiegłą chorobą. Jak dowiedzieliśmy się przed weekendem, lekarze wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej, oddycha za nią maszyna. Kasia jest załamana, a jedyne, co teraz trzyma ją przy życiu, to nadzieja, że jej córka wkrótce wyzdrowieje.

Super Raport 6 IV (Haidar, Czarnecki)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze