Prawdziwa twarz Elżbiety Jaworowicz zszokuje wielu. Wydało się, jaka jest naprawdę z dala od kamer!

2021-03-03 16:28 sylwiab
Elżbieta Jaworowicz
Autor: AKPA Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz już za parę dni skończy 75 lat, a od 36 lat prowadzi cieszący się ogromną popularnością program "Sprawa dla reportera" w TVP. Zdecydowanie można ją zaliczyć do grona najpopularniejszych i najbardziej szanowanych dziennikarzy. Elżbieta Jaworowicz konsekwentnie milczy o szczegółach swojego życia prywatnego. Okazuje się, że z dala od kamer wcale nie jest taka, jak wyobrażają sobie jej fani. Szczegóły mogą zszokować wielu.

Elżbieta Jaworowicz jest jedną z najbardziej tajemniczych dziennikarek. O jej życiu prywatnym wiadomo niewiele, od 11-stu lat jest żoną Eugeniusza Mleczaka, byłego rzecznika MON. Gwiazda TVP nie wypowiada się na temat swoich poprzednich małżeństw. Wiadomo, że jej pierwszym mężem był biznesmen, a drugim kierowca rajdowy. Prowadząca programu "Sprawa dla reportera" bez reszty poświęciła się pracy. Pogłoski o tym, że Elżbieta Jaworowicz ma syna są nieprawdziwe.

NIE PRZEGAP: Jest pilne ostrzeżenie GIS ws. mięsa z Lidla i Biedronki! Natychmiast wyrzućcie je do śmieci, spożycie może być niebezpieczne!

W rzeczywistości dziennikarka, która stawiała pracę nad życie prywatne, nigdy nie doczekała się dzieci. Niedawno w rozmowie z Dobrym Tygodniem przyznała, że żałuje, że nie powiększyła swojej rodziny. 

- Żałuję. Myślę, że moje życie lepiej by wyglądało. Szczęściem jest posiadanie rodziny, która daje wsparcie - wyznała Elżbieta Jaworowicz. - Ale mój partner mówi mi: ,,Dobrze, że w ogóle spotkaliśmy się, bo przecież mogliśmy się nie spotkać". (...) Jestem osobą smutnawą, a on te wszystkie moje smutki potrafi mi przetłumaczyć. Z drugiej strony uważa, że jako spełniona żona spoczęłaby na laurach i "redagowała cudze programy" - czytamy w tygodniku. 

NIE PRZEGAP: Wnuczka Stalina twierdzi, że ma kontakt z zaświatami! Zmarły dziadek powiedział jej, kiedy wybuchnie III Wojna Światowa!

Wielu będzie w szoku, jaka naprawdę jest Elżbieta Jaworowicz. Nieznane oblicze gwiazdy TVP

I choć Elżbieta Jaworowicz wydaje się być kobietą silną, twardą i stanowczą, to z dala od kamer zdarza jej się płakać razem w uczestnikami jej programu. Jeździ po całej Polsce, dokładnie poznaje bohaterów "Sprawy dla reportera" i nie tylko wnikliwie analizuje ich problemy, ale przeżywa je równie mocno. Współpracownik dziennikarki, adwokat Piotr Kaszewiak, który jest ekspertem w programie, ujawnił, że Elżbieta Jaworowicz nie daje sobie dmuchać w kaszę nawet nieprzebierającym w słowach cwaniakom, którzy pojawiają się na jej drodze. 

NIE PRZEGAP: Jest grubo! Żonie Wiśniewskiego puściły hamulce i publicznie wdała się w awanturę, poleciały bluzgi! Mamy zdjęcie!

- Elżbieta Jaworowicz jest tak samo silna, jak wrażliwa. Jest elegancka, subtelna i delikatna, ale jednocześnie za chwilę będzie twardo negocjować z nieprzebierającym w słowach cwaniakiem. I proszę mi wierzyć – odchodząc, ten cwaniak będzie ją bardzo szanował i bardzo się z nią liczył. (…) Obserwuję etykę pracy pani redaktor i widzę, że z racji pozycji i dorobku zawodowego nie musi nikomu niczego udowadniać, a i tak poświęca się dla swoich widzów - powiedział Kaszewiak w rozmowie z Faktem. 

NIE PRZEGAP: W takich warunkach mieszka Małgorzata Ostrowska-Królikowska. Daleko im do luksusów, dotarliśmy do zdjęć [GALERIA]

Elżbieta Jaworowicz śpiewa kolędę w "Jaka to melodia"
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze