Powalające wyznanie Grażyny Szapołowskiej! Wyjawiła to bez skrępowania

2021-07-30 5:40
Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance!
Autor: AKPA Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance!

Grażyna Szapołowska (68 l.) uchodzi za jedną z najseksowniejszych aktorek w historii polskiej kinematografii. Ikona kina ma na swoim koncie wiele wybitnych ról, do których niejednokrotnie zrzucała z siebie ciuszki. To już niestety przeszłość. Gwiazda choć nadal wygląda świetnie zarzeka się, że już więcej nie będzie się rozbierać ani na ekranie ani nawet na plaży.

Jednym z ukochanych miejsc Grażyny Szapołowskiej jest Jurata, w której aktorka od lat ma swój apartament. Ostatnio artystka gościła na obchodach z okazji 90-lecia tego modnego kurortu, a także była jedną z gwiazd pokazu Doroty Goldpoint. Artystka dała nam się namówić na zwierzenia.

- W Juracie było pięknie. Piękny pokaz i cudowny występ. Pani Irenka zaśpiewała „Już nie ma dzikich plaż”… A może są? - uśmiecha się zalotnie Szapołowska, która każdego roku spędza mnóstwo czasu na plaży w Juracie, z czego cieszą się paparazzi.

Nie ma się co dziwić, bo aktorka wciąż wygląda bardzo apetycznie w kostiumie kąpielowym. Ubolewa jednak nad tym, że nie ma już warunków do tego, by kąpać się w morzu nago.

- Nawet jak idę czasem gdzieś bardzo daleko z psem, to nie mam szansy już się kąpać tak jak kiedyś kochałam nago, tylko muszę uważać, bo do mojej ulubionej Juraty przyjeżdża coraz więcej ludzi, więc nie wypada chodzić nago w pewnym wieku - mówi nam pani Grażyna.

Gwiazda nie miała problemów z nagością na ekranie. Wielokrotnie w filmach pokazywała swoje wdzięki oraz odgrywała odważne sceny intymne. Jej boskie ciało można było podziwiać, m.in. w „Zapachu ziemi”, „07 zgłoś się”, „Wielkim Szu” czy „Medium”. Kadry z tych produkcji cieszą do dziś niejedno męskie oko. Artystka jednak zarzeka się, że nigdy więcej nie zamierza się rozbierać.

- Zawsze gaża była najważniejsza, a nie scenariusz - zdradza Szapołowska.

- Żartując powiedziałabym, że dopiero zaczynam, ale mówiąc na serio - nie - odpowiedziała Szapołowska zapytana, czy dałaby się namówić jeszcze raz na rozbieraną rolę.

Więcej w wywiadzie wideo!

Grażyna Szapołowska: Już więcej się nie rozbiorę!

- W pewnym wieku nie wypada - dodaje.

Zdradza również, że do grania scen w negliżu zawsze przekonywały ją pieniądze, a bajki o artystycznych wizjach reżyserów to mit, który sprzedaje się jako usprawiedliwienie dla opinii publicznej.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE