Gwiazdy pokazały swoje NIEDOSKONAŁOŚCI. Tłuszczyk, rozstępy, blizny... [ZDJĘCIA]

2020-07-10 5:37 DECK
Gwiazdy bez pudru
Autor: Instagram Ola Żebrowska, Maja Hyży, Magda Wójcik, Małgorzata Rozenek-Majdan

Oglądając wymuskane zdjęcia naszych gwiazd w kolorowych magazynach czy na Instagramie, można popaść w kompleksy. Po retuszu wszystkie są nieskazitelne, wiecznie młode i smukłe. Ale kilka z nich mówi „dość”. Celebrytki pokazały w sieci, jak wyglądają naprawdę i że niczym nie różnią się od zwykłych Polek. Również chcą schudnąć, mają rozstępy czy blizny. I wcale się tego nie wstydzą!

Nawet największe światowe gwiazdy nie są idealne. Victoria Beckham (46 l.) od lat zmaga się z trądzikiem, a Kim Kardashian (40 l.) ma łuszczycę. Ale tego nie pokazują. I tu nasze rodzime gwiazdy okazały się odważniejsze.

Małgorzata Rozenek-Majdan (42 l.) postanowiła zaprezentować, jak naprawdę wygląda jej figura po ciąży. Sama siebie nazywa grubaską, choć wygląda świetnie. Mimo kilku nadprogramowych kilogramów, których chce się pozbyć, wciąż ma wąską talię i zgrabne nogi, od których trudno oderwać wzrok.

Żona Michała Żebrowskiego (48 l.), Ola, gdy tylko trochę się opaliła, pokazała światu swoje rozstępy na biodrach. Piosenkarka Maja Hyży (31 l.) wystawiła na pokaz bliznę po operacji biodra, która już na zawsze będzie zdobić jej ciało. A najpopularniejsza polska blogerka Maffashion (33 l.) pokazała przebarwienia, które na co dzień kryje makijażem.

Do kochania siebie zachęca też zwyciężczyni „Big Brothera” Madzia Wójcik (32 l.). Choć internauci nieraz komentowali jej kształty, ona zachęca ich do pisania, co najbardziej lubią w swoim ciele. Sama wyznała, że lubi swoją talię i pupę.

I słusznie. Bo trzeba lubić siebie!

#HOT 09.07 (Bończyk, Niedźwiedź)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze