Kolejne gwiazdy pokonały koronawirusa! Ważny apel Skrzyneckiej: Przestańcie jęczeć!

2020-11-22 17:30 PAM, DECK
Katarzyna Skrzynecka płata figle fanom. Pokazała NAGIE POŚLADKI
Autor: Instagram

Koronawirus nie odpuszcza nawet gwiazdom. Do grona osób, które mają już za sobą walkę z okrutną chorobą, dołączyły Katarzyna Skrzynecka (50 l.) i Ewa Kasprzyk (63 l.). Aktorki miały szczęście i COVID-19 przeszły dość łagodnie, ale apelują, by go nie bagatelizować.

Skrzynecka ujawniła, że jej rodzina już przeszła koronawirusa, ale mimo że teoretycznie nie powinna już nikogo zakazić, karnie chodzi w maseczce i prosi o to też innych.

- Plan serialu to chyba ostatnie miejsce pracy, którego póki co nam nie zamknięto. Na planie zdjęciowym wszyscy pracujemy w maskach, cała ekipa produkcyjna serial i aktorzy równie. Wszyscy jesteśmy w maskach, zdejmujemy je tylko na same ujęcia. Jedynie podczas kręconej sceny nie trzeba ich mieć. Kiedykolwiek publikuję jakiś post czy filmik, na którym trzeba mieć maskę na twarzy zaczęły pojawiać się negatywne komentarze. Nie życzę sobie u siebie nienawistnych komentarzy. Nie po to nagrywam filmy, żeby wzbudzać jakiekolwiek wojny między internautami, bo tego bardzo nie lubię i na moich profilach nie ma na to miejsca. Skoro maski trzeba nosić dla bezpieczeństwa nas i otoczenia, to trzeba je nosić i nie ma co jęczeć… Cóż mnie i mojej rodzinie udało już się przebrnąć przez wirus na szczęście w formie dość łagodnej, więc mamy to już za sobą. Może to i lepiej, mniej się stresujemy, ale nosimy maski wszędzie w miejscach publicznych, ponieważ taki jest obowiązek, dla bezpieczeństwa i dobrego samopoczucia otoczenia. Chociażby nam już sprzyjały przeciwciała, jednak inni mają prawo oczekiwać od nas chodzenia w maseczkach dopóki trzeba – zauważa Skrzynecka.

Gwiazda pracuje już pracuje na planie „Na dobre i na złe”. Groźną chorobę pokonała też gwiazda „M jak miłość” Ewa Kasprzyk. 

– Kochani wróciłam do gry, pokonałam COVID. Dziękuję wszystkim za wsparcie, bez przyjaciół byłoby ciężko – napisała na swoim Instagramie pani Ewa.

Edyta Górniak zaskoczy wszystkich. Jej decyzja wywołała u wszystkich dosłownie SZOK!
Najnowsze