Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" pokazali intymne chwile. W programie się krępowali!

2020-08-05 7:25 doll
Ilona i Adrian z Rolnik szuka żony
Autor: Instagram Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony"

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz poznali się na planie "Rolnik szuka żony" 6. Co prawda od początku mało kto wierzył w ich związek, ale wygląda na to, że ciężka praca popłaca - Ilona i Adrian są ze sobą do tej pory. Mało tego, w internecie pokazują znacznie więcej niż w telewizji. Jak wygląda ich relacja?

Adrian Berkowicz na antenie wydawał się nieco rozpieszczonym i niezdecydowanym facetem, który wciąż nie wiedział, którą z kandydatek wybrać. Ilona Kurzeja zaś była bardzo cierpliwa - wielokrotnie deklarowała, że nie ma zamiaru z nikim się ścigać ani zastawiać matrymonialnych pułapek na rolnika. Mówiła, że jeśli są sobie pisani, to i tak coś z tego wyjdzie. Okazało się, że miała rację - Ilona i Adrian do dzisiaj tworzą szczęśliwą parę, która chętnie pokazuje na Instagramie, co się u niej dzieje.

Adrian z "Rolnik szuka żony" usunął zdjęcia! Niepokojący wpis

W "Rolnik szuka żony" było nieco inaczej: ich relacja rozwinęła się stosunkowo późno (właściwie już przy odjeździe kandydatek), a i Ilona unikała okazywania uczuć przed kamerami. Teraz chyba sobie to rekompensują, bo do sieci wrzucili kolejne, dość intymne zdjęcie.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" pojechali na wakacje nad polskie morze. Wybrali Świnoujście, a piękne widoki nastroiły ich romantycznie i pokazali fanom, jak ściskają się na plaży. Ilona jest zapatrzona w Adriana, a Adrian - patrzy w obiektyw. Rolnik pochwalił się jeszcze wizytą u barbera. Wszędzie towarzyszy im piesek Ilonki.

Myślicie, że ślub niebawem?

Wyświetl ten post na Instagramie.
💙💙💙 Post udostępniony przez Ilona Kurzeja (@imielinka)
Prezydent Duda u Bardowskich z "Rolnik szuka żony"

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze