Wypadek Izabeli Trojanowskiej, leczyła się kapustą. Lista obrażeń

2021-07-29 8:19
Izabela Trojanowska
Autor: MARCIN WZIONTEK / SUPER EXPRESS

Ten koncert Izabela Trojanowska (66 l.) z pewnością zapamięta do końca życia. Gwiazda estrady podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki wywróciła się na scenie i poważnie się potłukła. W najgorszym stanie jest lewa ręka piosenkarki, która nie chce zginać się w łokciu. Gwiazda „Klanu” wykazała się nie lada refleksem, bo podpierając się ręką ochroniła głowę.

Podczas niedzielnego koncertu w Koszalinie Izabela Trojanowska brawurowo wykonała utwór „Już nie ma dzikich plaż” z repertuaru Ireny Santor (87 l.). Niestety gwiazdę spotkała niemiła niespodzianka. Artystka przewróciła się na scenie. – Wywróciłam się, ponieważ szpilka zaklinowała się w podłodze. Ciało szło, a noga została. Poświęciłam rękę, bo chciałam chronić głowę. Podczas upadku nie czułam bólu, bo była ogromna adrenalina. Powinnam bardziej uważać. Ambulans mnie opatrzył na miejscu, ale w drodze do domu ręka bardzo mnie bolała. Miałam nieprzespaną całą noc – opowiada „Super Expressowi” pani Izabela. 

– Byłam u lekarza. Mam spuchniętą rękę i nie mogę zginać jej w łokciu… Lekarz zrobił prześwietlenie i okazało się, że mam naderwane ścięgna. Na szczęście ręka nie jest złamana. Okładałam ją kapustą, ale teraz dostałam leki przeciwbólowe w sprayu i długie zwolnienie lekarskie. Musiałam odwołać swój występ na festiwalu Marka Grechuty. Czeka mnie długa rehabilitacja – mówi ze smutkiem Trojanowska.

– Nie wiem, co to dalej będzie. Cała ręka jest spuchnięta. Na drugi dzień Iza źle się czuła i spała przez całą drogę powrotną do domu – zdradza nam Marcin Miazga, menedżer gwiazdy.

Mimo przykrego incydentu wokalistka nie traci optymizmu i wiary w ludzi, bo spotkała ją miła niespodzianka. 

– Jestem wzruszona reakcją ludzi. Dostałam dużo troski i sympatii. To bardzo miłe – wzrusza się artystka.

Dorota Goldpoint: Znana projektantka mody ujawnia kulisy pracy z gwiazdami. Do czego przekonała Irenę Santor?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE