Czułości byłego Przybylskiej i tajemniczej blondynki. Robią to na ulicy! [ZDJĘCIA]

2020-10-17 5:21 NR
Bieniuk
Autor: Super Express

Nowa miłość Jarosławia Bieniuka (41 l.) kwitnie! Wdowiec po Ani Przybylskiej (†36 l.) spotyka się z atrakcyjną modelką Zuzanną Pactwą. Para nie może się od siebie odkleić.

Życie uczuciowe Jarosława Bieniuka po śmierci jego żony ma się całkiem nieźle. Piłkarz układa sobie życie na nowo. Urodziło mu się dziecko ze związku z Martyną Gliwińską (26 l.), a obecnie spotyka się z atrakcyjną modelką Zuzanną Pactwą.

Zobacz także: Wszystkie kobiety Jarosława Bieniuka [GALERIA]

Korzystając z ostatnich ciepłych dni Jarek wraz z ukochaną i przyjaciółmi wybrali się na wycieczkę. Gdy przez chwilę razem z Zuzą czekali na znajomych, którzy mieli zabrać ich swoim autem, nie marnowali czasu i szybko wpadli sobie w ramiona.

Mama zmarłej Ani Przybylskiej kibicuje związkom zięcia.

- Ktokolwiek pojawi się u boku Jarka, nie może być porównywany do Ani, bo drugiej takiej nie będzie. Osoba, która zwiąże się z Jarkiem, też zasługuje na ciepło. Ode mnie jako matki Ani będzie mieć wsparcie. Nie zastąpi mi córki, ale możemy się przecież polubić. Ja też się będę cieszyć, jeśli mnie zaakceptuje - powiedziała niegdyś pani Krystyna Przybylska.

Zobacz także: Jarosław Bieniuk pokazał kilkumiesięcznego synka. Była partnerka przeszła metamorfozę

Bieniuk z nową dziewczyną wozi się Mercedesem za grube pieniądze!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze