Karolak tłumaczy, dlaczego rzucił dziewczynę dla narzeczonej: Jesteśmy rodziną [ZDJĘCIA]

2019-01-04 6:11 DECK
Tomasz Karolak: Jesteśmy rodziną
Autor: Fastphoto Tomasz Karolak, Viola Kołakowska

Kochają się, rozstają, mają innych partnerów, a potem znów okazuje się, że żyć bez siebie nie mogą. Tomasz Karolak (48 l.) i jego narzeczona Violetta Kołakowska (42 l.) są cały czas razem – a ich romans trwa już 12 lat! O tym, że nie przestali się spotykać, dowiedzieliśmy się przed Nowym Rokiem, kiedy to ówczesna dziewczyna aktora Magda Malicka vel Dziun (40 l.) wyznała całą prawdę o Karolaku i jego narzeczonej. Sam gwiazdor prosto tłumaczy powody, dla których jest z Kołakowską. – Jesteśmy rodziną – mówi szczerze w rozmowie z „Super Expressem”.

Tomasz dopiero co pojawił się publicznie z piosenkarką i modelką Magdą Malicką. Wszystko wskazywało na to, że chce ułożyć sobie życie po kolejnym rozstaniu z matką swoich dzieci, Violą Kołakowską. Dziewczyna jednak nagle ogłosiła, że jej związek z aktorem jest już przeszłością. „Chcąc rozpocząć nowy rok z czystym i jasnym kontem, informuję wszystkich zainteresowanych, że mój związek z Tomaszem K. szybciej się skończył, niż się zaczął. Wszystko z prostej i niebanalnej przyczyny. Zapomniał mnie uprzedzić, że jego dwunastoletni romans trwa. Zabrałam więc swoje zabawki i opuściłam jego piaskownicę” – napisała w internecie.

Sam Karolak był równie zdziwiony jak jego fani. – Nie skomentuję tego – uciął szybko. Jednak, kiedy widzieliśmy go na zakupach z narzeczoną i ich dziećmi – Leną (12 l.) i Leonem (10 l.), był już bardziej rozmowny. Tym bardziej że między Tomkiem a Violą nie zabrakło czułych gestów.

– My jesteśmy rodziną. Na zakupy zawsze jeździliśmy razem i nie ma w tym nic nadzwyczajnego. Nasze relacje są bardzo dobre i nigdy tego nie ukrywaliśmy – powiedział nam szczerze. – Zrobiliśmy zakupy z dziećmi i przed świętami, i teraz – podkreśla Karolak.

Najnowsze