Katarzyna Cichopek po 20 latach odejdzie z "M jak miłość"?! Dramatyczny wypadek Kingi

2020-11-26 19:47 dav
Kinga w M jak miłość będzie miała wypadek
Autor: Akpa Kinga w "M jak miłość" będzie miała wypadek

Katarzyna Cichopek (38 l.) z "M jak miłość" związana jest od samego początku, czyli od 20 lat. Produkcja otworzyła jej furtkę do kariery - nie tylko aktorskiej. Kasia wystąpiła w "Tańcu z gwiazdami", prowadziła kilka programów rozrywkowych, napisała książki o tym jak być sexy mamą. Czy teraz jednak pożegna się z serialem? Widzowie wkrótce zobaczą dramatyczne sceny z udziałem granej przez nią Kingi...

Scenarzyści "M jak miłość" fundują swoim widzom mnóstwo emocji. Dopiero co pisaliśmy o dramatycznym wypadku serialowego Pawła granego przez Rafała Mroczka. 

Tragiczny koniec Mroczka w "M jak miłość"?! Jego słowa nie pozostawiają złudzeń. Szokujące zdjęcie

Teraz przed widzami kolejne emocje. Wypadkowi ulegnie Kinga! Niosąc pranie, Zduńska potknie się o zabawkę syna i spadnie ze schodów. A Misiek (Aleksander Bożyk), przerażony, zadzwoni w końcu po pomoc do ojca...- Tato, wracaj! Mama spadła ze schodów i się zabiła! - powie przerażony

Piotrek szybko zjawi się w domu i odwiezie ukochaną do szpitala. Czy uda jej się przeżyć wypadek? Do tej pory Katarzyna Cichopek zapewniała, że nigdy nie odejdzie z serialu, chociaż miała trudne momenty. Doświadczenia różnych gwiazd pokazują jednak, że unikając zaszufladkowania, odchodzą w pewnym momencie.

- Jestem pokorną osobą, wierną aż po grób. Zawsze doceniałam fakt, że mogę grać w tak popularnym serialu. Oczywiście był czas, że byłam bardziej zmęczona, np. kiedy studiowałam dziennie psychologię. Potem gdy urodziłam dzieci. Doceniam, że produkcja zadbała o nasz komfort. Młode mamy mogły przyjeżdżać na plan z dziećmi, karmić między ujęciami. I za to jestem ogromnie wdzięczna" - mówiła gwiazda w "Party".

Jak potoczą się losy Kingi przekonamy się w połowie grudnia, jeszcze przed Bożym Narodzeniem.

Podłe wiadomości o Kasi Cichopek. Aż odbiera mowę! Piszą o jej śmierci

Kasia Cichopek odejdzie z M jak miłość?
Autor: M jak miłość materiały prasowe Kasia Cichopek odejdzie z "M jak miłość"?
Bezpodstawny hejt na Cichopek
Najnowsze