Klątwa "Big Brothera"? Tragiczne losy uczestników

2019-12-06 13:01 MGa
Zmarłe gwiazdy Big Brothera
Autor: AKPA Anna Baranowska, Janusz Dzięcioł i Małgorzata Maier

Janusz Dzięcioł (+65 l.) zginął w wypadku. Prowadzony przez niego samochód wpadł pod pociąg na przejeździe kolejowym Białym Borze pod Grudziądzem. Ze wstępnych ustaleń PKP wynika, że zwycięzca pierwszej edycji "Big Brothera" wjechał na tory na czerwonym świetle. Janusz Dzięcioł to drugi uczestnik reality-show, który zmarł w tragicznych okolicznościach.

W pierwszej edycji "Big Brothera" oprócz Janusza Dzięcioła wystąpiła m.in. Anna Baranowska (+44 l.). Kobieta odpadła z reality-show jako pierwsza. We wrześniu 2007 roku partner znalazł ją martwą w mieszkaniu w Lublinie. Początkowo wokół jej śmierci było wiele niejasności. Anna Baranowska dzień wcześniej miała powiedzieć córce, że została napadnięta i pobita. Nie zgłosiła jednak tego faktu na policji. Ostatecznie jednak nie stwierdzono, że do jej zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. Prawdopodobną przyczyną śmierci miało być zatrucie alkoholem.

Janusz Dzięcioł nie żyje. UJAWNIONO przerażający fakt o wypadku

Kolejnym uczestnikiem "Big Brothera", który zmarł przedwcześnie, jest Józef Warchoł (+51 l.). Ten utalentowany pięściarz i zawodnik MMA dał poznać się w reality-show jako niezwykle agresywny uczestnik. Widzowie 5. edycji "Big Brothera" widzieli m.in. jego atak furii, kiedy skopał na wylot drzwi w Domu Wielkiego Brata. Józef Warchoł zmarł 8 września 2015 roku z powodu choroby -  miał kłopoty z krzepliwością krwi.

Nie żyje także inna osobowość związana z "Big Brotherem". 26 sierpnia 2017 roku zmarł Grzegorz Miecugow (+61 l.), dziennikarz TVN, który prowadził pierwszą edycję programu. Miecugow, który chorował na raka płuc, zmarł w wyniku sepsy.

Przepędzili polityków i zaczęli rządzić sami. W którym mieście taka heca?

Podróż dookoła świata >>> Sprawdź tutaj

Najnowsze