Koniec związku Narożnego i pięknej Joanny? Fani zaniepokojeni

2020-04-16 10:47 rr
Koniec związku Narożnego i pięknej Joanny? Fani zaniepokojeni
Autor: Instagram/dawidnarozny Koniec związku Narożnego i pięknej Joanny? Fani zaniepokojeni

To już koniec związku Dawida Narożnego i Joanny? Fani pary są poważnie zaniepokojeni. Z sieci zniknęły ich wspólne zdjęcia i oboje unikają odpowiedzi na liczne pytania internautów.

Dawid Narożny niedługo po ogłoszeniu rozstania z Magdaleną Narożną zaczął układać sobie życie z piękną Joanną. Para mieszkała razem i snuła śmiałe plany na przyszłość. Zakochani spędzali ze sobą każdą wolną chwilę. Ukochana towarzyszyła mężczyźnie podczas koncertów, kiedy jeszcze był członkiem zespołu Piękni i Młodzi. Podczas jednego z wyjazdów między kobietą, a obecnym partnerem byłej żony Dawida doszło do bójki. Po tym zdarzeniu mężczyzna został wydalony z grupy i skupił całą swoją uwagę na życiu rodzinnym. Joanna była dla niego wielkim wsparciem. Zakochani swoją miłość chętnie pokazywali w mediach społecznościowych. Na Instagramie nie brakowało ich wspólnych zdjęć. Niedawno fotki zniknęły jednak z profilu Joanny. Fani pary poważnie martwią się, że ich związek należy już do przeszłości!

- Oj chyba po miłości 😑

- Widzę usunięte zdjęcia z Dawidem, czyżby rozstanie...

To już jest koniec? - pisali zmartwieni fani. 

Joanna i Dawid Narożny postanowili nie wypowiadać się na ten temat i konsekwentnie ignorują pytania fanów. Mamy nadzieję, że para ma tylko chwilowe problemy i wkrótce wszystko się między nimi ułoży.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 15.04 - Goście: Robert Winnicki, Roman Osica
Najnowsze