Kożuchowska obchodziła 49. urodziny. Urządziła IMPREZĘ, wszyscy są zachwyceni

2020-04-28 11:48 doll
Małgorzata Kożuchowska
Autor: AKPA Małgorzata Kożuchowska

Urodziny w czasach koronawirusa nie muszą być nudne i smutne. Udowodniła to Małgorzata Kożuchowska, która właśnie skończyła 49 lat. i zorganizowała… imprezę! Dostanie mandat? Raczej nie, bo wszyscy są zachwyceni. Jak to możliwe?

Chociaż parki i lasy zostały otwarte, a lada dzień mamy poznać szczegóły drugiego etapu odmrażania gospodarki, to wciąż obowiązuje nas reżim sanitarny. Oznacza on, że w miejscach publicznych powinniśmy nosić maseczki i zachowywać odpowiednią odległość. Nie zaleca się również wychodzenia z domu bez potrzeby. Co zatem z uroczystościami rodzinnymi? Nadchodzi sezon komunijny, a co z „prozaicznymi” urodzinami? Małgorzata Kożuchowska urządziła sobie imprezę na przekór wszystkiemu!

Spokojnie, ta „impreza” w rzeczywistości odbyła się u każdego z jej gości indywidualnie. Brzmi dziwnie? Wszystko wyjaśnia się na wideo: Kożuchowska przebrała się za Kapelusznika z „Alicji z Krainy Czarów”, a jej „goście” odtworzyli pozostałe postaci. Wrażenie jest niesamowite! Na wideo występują między innymi Magda Gessler, Joanna Koroniewska, Ada Fijał i Marcin Tyszka. Wszyscy „wspólnie” jedzą ciasto.

Żeby nie było tak beztrosko, Małgorzata Kożuchowska wykorzystała okazję urodzinową i poprosiła fanów o zbiórkę pieniędzy na kupno laptopów dla dzieci z najuboższych rodzin.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj

Najnowsze