Krzysztof Rutkowski kpi z Górniak. To musiało zaboleć

2020-12-01 6:12 TUMM
Krzysztof Rutkowski - szczepienia powinny być obowiązkowe
Autor: Tomasz Radzik Krzysztof Rutkowski - szczepienia powinny być obowiązkowe

Edyta Górniak (48 l.) sprzeciwia się szczepionce na COVID-19, twierdząc, że może one zagrażać ludzkiemu życiu. Zapewnia, że jeśli będą obowiązkowa, wyjedzie z Polski. Krzysztof Rutkowski (60 l.), który wygrał walkę z wirusem, jest oburzony wypowiedziami piosenkarki. – Edyta zmień dostawcę kawy, bo ci szkodzi – mówi zbulwersowany.

– Naprawdę, z całą odpowiedzialnością, ja nikogo nie namawiam do tego, żeby brał szczepionki ani nikogo nie namawiam do tego, żeby ich nie brał. Ja, biorąc odpowiedzialność za swoje własne życie i życie mojego dziecka, takich szczepionek nie przyjmę! Dlatego że nikt nie daje mi gwarancji, jak długo będę żyła po takiej szczepionce – powiedziała Górniak w Polsat News.

Krzysztof Rutkowski, który niedawno przeszedł koronawirusa, jest rozczarowany wypowiedziami piosenkarki – Edyta, zmień dostawcę kawy, bo ci się w głowie przewraca. Miałam COVID i trzy dni byłem w szpitalu. Uważam, że każdy lek, który może pomóc, powinien być brany obowiązkowo, tak samo powinno być ze szczepionkami. Jeśli będą pomagały, ja szczepienie wezmę – powiedział „Super Expressowi” i  ostrzega gwiazdę: – Nie zdajesz sobie sprawy z tego, że twoi fani, słuchając cię, mogą być nieostrożni, mogą się zakazić. Ktoś cię w końcu pozwie!

Zobacz: Krzysztof Rutkowski mocno o Wojewódzkim. Nazwał go obs... [WIDEO]

Detektyw Rutkowski o filmie Latkowskiego: Sylwek, mam nadzieję, że masz dowody. Zajmę się sprawą
Najnowsze