Kurdej-Szatan usunięta z "M jak miłość"! Wiemy, kiedy to nastąpi!

2019-08-02 5:56 ttt
Barbara Kurdej Szatan
Autor: AKPA

Wygląda na to, że to już ostateczny koniec Basi Kurdej-Szatan (34 l.) w TVP. Jak się dowiedział „Super Express” już wkrótce aktorka pożegna się z rolą w „M jak miłość”. Nie nastąpi to jednak gwałtownie, aby widzowie nie przeżyli szoku. Ona sama wydaje się już pogodzona z takim obrotem spraw.

Dokładnie miesiąc temu dowiedzieliśmy się, że Basia została odsunięta od wszystkich projektów Telewizji Polskiej. Nie płakała jednak długo, bo kilka dni później Polsat ogłosił ją i jej męża Rafała (31 l.) gwiazdami nowej edycji „Tańca z gwiazdami”. Fani aktorki cieszyli się jednak, że wciąż będą mogli oglądać ją w roli Joasi w „M jak miłość”. Nie potrwa to jednak zbyt długo. Do serialu nie przypadkiem powrócił bowiem Paweł Deląg (49 l.), którego bohater będzie na nowo chciał zdobyć jej serce. W końcu mu się uda, a para najprawdopodobniej zdecyduje się na opuszczenie Polski i wyjadą do Szwecji.

Gdzie leży Grabina, kultowa miejscowość z "M jak miłość"? [MAPA]

– Na razie cały czas jestem. Zobaczymy, jak to się wszystko potoczy. Na razie mnie nie uśmiercili. Zobaczymy, co się wydarzy dalej… – odpowiadała aktorka na plotki o odejściu z serialu.
– Scenariusz odcinków, które zobaczymy jesienią, jest już gotowy, więc nie ma mowy o zmianach. Najwcześniej może zniknąć na początku przyszłego roku – mówi nasze źródło.
Dodatkowo udział w tanecznym show i fakt, że jej córeczka idzie do szkoły, sprawiły, że Kurdej-Szatan ma coraz mniej czasu na granie w serialu i poprosiła produkcję o zmiany w grafiku.

Na szczęście Basia nie musi się martwić o pracę. Polsat robi wszystko, aby jej gwiazda świeciła jak najmocniej – występ z mężem na festiwalu w Opolu, kolejny sezon serialu „W rytmie serca”, a do tego zagwarantowali, że podczas emisji „Tańca z gwiazdami” nie będzie reklam operatora komórkowego, który jest konkurencją dla tego reklamowanego przez uroczą blondynkę. No i do tego otrzymuje gwiazdorskie stawki. Czego chcieć więcej?

Barbara Kurdej-Szatan poleca Aperol Apritz: zobacz jak zrobić ten modny drink

Sportowa odzież i obuwie jeszcze taniej? Sprawdź zniżki na New Balance promocje.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze