Maciej Dowbor przyłapany z przepiękną modelką! Ależ się zabawiali! To nie była jego żona! [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

2021-06-21 16:44
Maciej Dowbor
Autor: Norbert Nieznanicki/AKPA Maciej Dowbor

Maciej Dowbor spotkał się z przepiękną modelką, a czujni paparazzi zrobili mu zdjęcia. Gwiazdor Polsatu świetnie bawił się w towarzystwie blond piękności, której udało się nawet namówić go na wizytę u fryzjera. Parze dopisywały doskonałe humory i widać, że mają wiele wspólnych tematów do rozmów. Czy jego żona, Joanna Koroniewska, ma powody do obaw? Zobaczcie zdjęcia paparazzi, którzy udokumentowali to, jak się zabawiali!

Maciej Dowbor i Karolina Gilon już w najbliższy piątek poprowadzą Polsat SuperHit Festiwal 2021. Przepiękna modelka i prezenterka spotkała się z gwiazdorem Polsatu, by omówić szczegóły ich współpracy. Ale ich spotkanie nie miało wyłącznie formalnego charakteru. Karolinie Gilon udało się namówić Dowbora, na coś, na co od miesięcy nie namówiła go Joanna Koroniewska, czyli na... wizytę u fryzjera. 

Maciej Dowbor uległ Karolinie Gilon. Paparazzi zrobili im zdjęcia

Maciej Dowbor uległ młodszej i pięknej koleżance, która zaprowadziła go do stylistki fryzur. Panie zajęły się jego metamorfozą, a efekty zobaczycie już niedługo. Prezenterzy raczyli się także kawą i długo rozmawiali. Widać, że świetnie się dogadują, a dobry humor ich nie opuszczał. Zobaczcie w galerii niżej zdjęcia paparazzi. Myślicie, że Joanna Koroniewska ma powody do zazdrości?

NIE PRZEGAP: Maryla Rodowicz wbiła się w sukienkę, która prześwituje od pasa w dół! Tego widoku nie da się wymazać z pamięci [FOTO]

Na Podlasiu spłonął dom wyremontowany w programie Katarzyny Dowbor. Matka i dwóch synów stracili dach nad głową

NIE PRZEGAP: Bandziorek przyprowadził nową ukochaną do swojego obskurnego domu! Jego matkę aż zatkało przez to, co powiedziała!

NIE PRZEGAP: Tragiczne wiadomości. Gwiazdor serialu "Przyjaciele" walczy o życie, jest już bardzo źle

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE