Wielu było w szoku, gdy dowiedziało się, kim jest ojciec Macieja Musiała! To tłumaczy całą jego karierę!

2021-06-24 14:53
Maciej Musiał, Rodzinka.pl
Autor: AKPA Maciej Musiał, Rodzinka.pl

Maciej Musiał nigdy nie ukrywał, że jego relację z ojcem nadszarpnął trudny rozwód, przy którym stanął po stronie mamy. Przez wiele lat miał ogromny żal do taty i nie mógł pogodzić się z jego odejściem. Dziś ich relacje są bardzo dobre, a panowie spędzają ze sobą coraz więcej czasu. Gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" z okazji Dnia Ojca pochwalił się swoim tatą, a wielu fanów było w szoku, gdy zobaczyli, kim jest! To tłumaczy, skąd w Musiale wzięła się aktorska pasja!

Maciej Musiał dziś na nowo buduje relacje z tatą i wszystko wskazuje na to, że panowie dogadują się coraz lepiej. Świadczyć mogą o tym chociażby zdjęcia, które gwiazdor serialu Rodzinka.pl opublikował z okazji święta swojego taty. 

Maciej Musiał pokazał ojca. Zobaczcie, kim jest tata gwiazdora serialu Rodzinka.pl

Maciej Musiał na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcia z tatą. Wielu fanów gwiazdora było w szoku i przyznaje, że nie miało pojęcia, że jego ojcem jest inny, doskonale wszystkim znany aktor. Pojawiły się nawet żarty fanów serialu Rodzinka.pl "zdziwionych", że jego ojcem nie jest Tomasz Karolak.

Andrzej Musiał to aktor, który ma na swoim koncie role w kilkudziesięciu filmach i serialach. Grał m. in. w "Sforze", "Ekstradycji", "Psach", a jego rola w serialu "Plebania" przeszła wręcz do kultowych. Ojciec Macieja Musiała został okrzyknięty jednym z najczarniejszych charakterów serialu i był zestawiany z samym Januszem Traczem. 

Andrzej Musiał jest tak samo rozpoznawalny jak jego syn. Zawód taty tłumaczy, skąd w Maćku taka pasja do aktorstwa i to już od najmłodszych lat. Zobaczcie ich wspólne zdjęcia niżej. Wiedzieliście, że to jego ojciec?

M jak miłość: Marcin Mroczek dostał szokujący prezent na Dzień Ojca! Synowie go zdradzili! U Zduńskich to byłoby nie do pomyślenia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE