Na tym nagraniu widać, w jak koszmarnym był stanie. Januszek był przerażony, co się dzieje z Markiem ze "Złomowisko PL" [WIDEO]

2021-01-08 19:57
Marek Pawłowski Krzykacz, Złomowisko PL
Autor: YouTube/Discovery Marek Pawłowski "Krzykacz", "Złomowisko PL"

Nowy Rok fani programu "Złomowisko PL" rozpoczęli tragiczną wiadomością o tym, że Marek Pawłowski nie żyje. "Krzykacz" zmarł wieczorem 31 grudnia w wieku zaledwie 47 lat. Do sieci trafiło jedno z ostatnich nagrań, które pokazuje, że jego syn Januszek już wcześniej był przerażony tym, co się dzieje z ojcem. Widać na nim, że Marek Pawłowski był w koszmarnym stanie.

Discovery Channel Polska opublikowało na swoim YouTube fragment programu "Złomowisko PL". Marek Pawłowski razem z Edkiem i synem Januszkiem ruszyli do miejscowości Trzciany, gdzie czekał na nich właściciel złomu. Już przy załadunku towaru widać było, że Marek Pawłowski nie najlepiej się czuje. Stał ciężko oddychając, podpierał się o płot i nie uczestniczył w ładowaniu złomu do busa. Pod koniec nagrania dokładnie było już widać, że jest z nim bardzo źle.

NIE PRZEGAP: Filip Bobek w końcu pokazał zdjęcie swojej największej miłości! Mieszkają razem! [ZDJĘCIA]

Marek Pawłowski na ostatnim nagraniu "Złomowisko PL". Syn był przerażony stanem ojca

Kiedy Marek Pawłowski z ekipą wracali już busem, stan "Krzykacza" uległ pogorszeniu. Bardzo przeraziło to jego syna Januszka, który nie potrafił ukryć zmartwienia.

- Powiem ci, że jakoś dzisiaj źle wyglądasz. Już widać, że zmęczony jesteś. Co ci jest tato? - spytał Januszek.

- Źle się czuję synku. Załadujemy to szybko i jedziemy - odpowiedział mu z widocznym trudem Marek Pawłowski. 

NIE PRZEGAP: Sławomir i Kajra ukrywają syna przed mediami. Właśnie wyszła na jaw prawda o chłopcu, która niejednemu odbierze mowę!

- Załadujemy i jedziemy się zrzucić, bo ty tata musisz odpocząć. Ty naprawdę słabo wyglądasz. Masz wodę, pij wodę - powiedział Januszek podając mu butelkę. 

Ponad miesiąc po tym nagraniu, do mediów dotarła wiadomość o tym, że Marek Pawłowski nie żyje. Dziś odbył się pogrzeb ikony programu "Złomowisko PL". Na smutnej uroczystości pojawiły się tłumy. Zdjęcia i relację z ceremonii znajdziecie tutaj. Niżej znajduje się także jedno z ostatnich nagrań, na którym widać, co działo się z gwiazdorem przed jego śmiercią, znajdziecie je także tutaj.

NIE PRZEGAP: Wszystko się wydało, Maryla Rodowicz od dawna skrywała straszną tajemnicę! Chodzi o śmierć

NIE PRZEGAP: Paweł Domagała przekazał właśnie radosną nowinę! Jego rodzina znowu się powiększyła, wielka radość w domu aktora

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE