Michał Wiśniewski nie wróci do żony! Przyłapano go z inną [PAPARAZZI]

2019-07-18 3:35 TUMM,
Michał Wiśniewski z nową dziewczyną
Autor: se.pl

Miało być pojednanie z żoną, a jest nowa partnerka. Michał Wiśniewski (47 l.) zaczął publicznie pokazywać się z nową kobietą. Widać, że jest między nimi miłosna chemia. Co więcej, okazuje się, że nowa ukochana wokalisty Ich Troje poznała się z dziećmi artysty. Najwyraźniej czeka nas rozwód, bo Dominika Tajner-Wiśniewska (47 l.) ogłosiła niedawno, iż jest otwarta na nową miłość.

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozstali się w marcu tego roku. Żona lidera Ich Troje ogłosiła to w mediach społecznościowych. Twierdzi, że czerwonowłosy wokalista posądził ją o zdradę, dlatego postanowił zakończyć ich małżeństwo pozwem rozwodowym.
Kiedy jednak w maju syn Dominiki, Maks (13 l.), trafił w stanie ciężkim do szpitala, między zwaśnionymi małżonkami doszło do pojednania. Fani gwiazdora mieli jednak nadzieję, że para wróci do siebie i ostatecznie nie dojdzie do rozwodu. Tym bardziej, że Wiśniewski w swojej ostatniej piosence „Z nikim nie jest tak” śpiewał o żonie: „Dzisiaj wiem, że prawdziwa miłość przydarza się raz. Tyle długich dni byłaś obok, z nikim nie jest tak, jak z Tobą...” Mało tego, jeszcze latem tego roku wyznawał jej: „Chciałbym wyznać miłość... mojej żonie kochanej, Dominice, najdroższej, najkochańszej na świecie”.
Jak się jednak okazuje, nie ma szans na wspólną przyszłość małżonków. Michał znalazł sobie bowiem nowy obiekt westchnień. I zaczął się z ową nieznajomą pokazywać publicznie, nie szczędząc jej czułości. Wiadomo też, że poznał wybrankę ze swoimi dziećmi z poprzednich związków.

Najnowsze