Niewiarygodna przemiana córki Anny Przybylskiej. Oliwia Bieniuk pokazała fotografię z dzieciństwa. Podobna do mamy czy taty?

2021-06-24 9:35
Niewiarygodna przemiana córki Anny Przybylskiej. Oliwia Bieniuk pokazała fotografię z dzieciństwa. Podobna do mamy czy taty?
Autor: Instagram Niewiarygodna przemiana córki Anny Przybylskiej. Oliwia Bieniuk pokazała fotografię z dzieciństwa. Podobna do mamy czy taty?

Oliwia Bieniuk to córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Dziewczyna skończyła w tym roku 18 lat. Jeszcze niedawno była małą dziewczyną, którą pamiętają niemal wszyscy fani jej mamy. Córka zmarłej w 2014 roku aktorki pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Wszystko z okazji Dnia Ojca. Zobaczcie, jak się zmieniła! Podobna bardziej do mamy czy taty? Sami oceńcie!

Oliwia Bieniuk z okazji Dnia Ojca pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Dziś córka Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka ma już 18 lat! Jej kariera kwitnie i mknie do przodu. Wystąpi nawet w "Tańcu z Gwiazdami" o czym pisaliśmy tutaj: Córka Przybylskiej w Tańcu z gwiazdami! Fani show nie kryją oburzenia. Oliwia Bieniuk już wzbudza emocje! Po tym programie liczba jej fanów na pewno wzrośnie. Już dziś na Instagramie obserwuje ją prawie 200 tysięcy osób. Zarabia tam jako influencerka, promuje różne produkty, ale też pokazuje siebie i swoje ciało. Chciałaby zostać modelką, a także aktorką, do czego talent z pewnością odziedziczyła po mamie. Czy z wiekiem Oliwia Bieniuk jest podobna do Anny Przybylskiej? Sami oceńcie. Poniżej znajdziecie zdjęcia 18-latki z dzieciństwa i te współczesne.

ZOBACZ: Ten komentarz ekspertki ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zwala z nóg. Oceniła związek Laury i Karola. Fani są zażenowani

Oliwia Bieniuk z tatą
Autor: Instagram Oliwia Bieniuk z tatą
Córka Ani Przybylskiej pójdzie w jej ślady! Kim jest Oliwia Bieniuk? Vlog Ewy Wąsikowskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE