Obłędny dekolt żony Radka Kotarskiego. On prowadził programy w TVP, ona sprzedaje czekoladę z całego świata

2021-06-22 13:38
Radosław Koterski i Natasza Koterska
Autor: YouTube Natasza Koterska Radosław Koterski i Natasza Koterska

Radosław Kotarski i jego żona Natasza tworzą zgraną parę. Oboje zrobili karierę dzięki mediom społecznościowym. Radek Kotarski jest twórcą kanału "Polimaty" w serwisie YouTube, jest właścicielem wydawnictwa Altenberg, a w przeszłości prowadził programy edukacyjne w TVP. To właśnie ten twórca internetowy oddał swoje Ferrari na aukcję WOŚP! Jego żona Natasza to znawczyni czekolad! Sprzedaje te z całego świata w swoim internetowym sklepie. Żona Kotarskiego opublikowała odważne zdjęcie w sieci. Wygląda zjawiskowo!

Natasza i Radosław Kotarscy

Radosław Kotarski ma na swoim koncie wiele osiągnięć. Jest przede wszystkim twórcą internetowym. Kotarski skupiał się na tematach naukowych, stąd też jego  kanału "Polimaty" w serwisie YouTube. Treści edukacyjne poruszał również w programach Telewizji Polskiej. W 2013 współpracował z programem "Pytanie na śniadanie", w którym popularyzował wiedzę oraz przeprowadzał eksperymenty naukowe. Był również ekspertem w dziedzinie historii w programie "Świat się kręci" w TVP1. Od lutego do maja 2014 był współprowadzącym teleturnieju "Tylko Ty!" emitowanego w TVP2. Telewizja Polska zaproponowała mu stworzenie autorskiego programu podróżniczo-historycznego. I tak w październiku 2015 miał premierę pierwszy odcinek serii "Podróże z historią". Koterskiego możecie kojarzyć również z reklamy Banku Millennium oraz z jego pięknego Ferrari, które oddał na akcję WOŚP.  Mężczyzna ma syna Borysa z Nataszą Kotarską.

Natasza Kotarska również udziela się w mediach. W radiu chillizet prowadziła podcast "Spokój w wielkim mieście". Aktywnie prowadzi też kanał w serwisie YouTube, w którym gości również swojego męża. Natasza prowadzi sklep internetowy: "Dom Czekolady to miejsce, które powstało z pasji i radości odkrywania. Znajdziesz tutaj czekolady z różnych stron świata. Wiele z nich Cię zaskoczy, wiele rozczuli i wiele z nich rozłoży na łopatki". 

Zobacz poniżej, jak żona Radka Kotarskiego zaszalała z dekoltem! 

Paweł z "M jak miłość" zrobił coś, o co nikt by go nie podejrzewał! Rafał Mroczek zdobył kolejny miejski szczyt i namawia do tego innych

ZOBACZ: Cezary Żak odwiedził przepiękny grób Piotra Machalicy. Ogromny portret zmarłego aktora na płycie nagrobnej

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE