Piotr Fronczewski ciężko chory. Teatr odwołuje przedstawienia z jego udziałem

2018-07-03 5:34 DAV
Piotr Fronczewski ciężko chory
Autor: se.pl

Piotr Fronczewski (72 l.) jest poważnie chory i według naszych informacji miał trafić do szpitala. Jak dowiedział się „Super Express”, wielki aktor zaczął niedomagać pod koniec minionego tygodnia i konieczna była pomoc specjalistów. To dlatego ostatnie przedstawienia z jego udziałem zostały odwołane. – Niestety, nie wiemy, kiedy do nas wróci – mówi nam Michał Żebrowski (46 l.), dyrektor Teatru 6. piętro w którym gra Fronczewski.

Fanów teatru i aktorskiego kunsztu zelektryzowała wiadomość, że przedstawienia „Słoneczni chłopcy” z udziałem Piotra Fronczewskiego i Krzysztofa Kowalewskiego (81 l.) zostały odwołane. Na stronie teatru można przeczytać, że to z powodu „niedyspozycji jednego z aktorów”. Nie odbędą się także kolejne zaplanowane na lipiec spektakle. Dyrektor teatru Michał Żebrowski zapytany o stan zdrowia i hospitalizację Piotra Fronczewskiego wyraźnie smutnieje i z bólem serca wyznaje:

Niestety, nie wiem, kiedy do nas wróci. Trzymam za niego kciuki. Wszystkich widzów z serca przepraszamy za odwołane spektakle, bo wiem, że przedstawienia z udziałem pana Piotra są bardzo lubiane i cenione. Życzymy mu szybkiego powrotu do zdrowia! – powiedział w rozmowie z „Super Expressem”.

Pracownicy teatru również zamartwiają się o stan zdrowia Fronczewskiego.

Trudno jest powiedzieć, czy wróci do nas nawet jesienią – usłyszeliśmy.

Kciuki za zdrowie znanego aktora trzymają jego przyjaciele z planów filmowych.

Życzę mu szybkiego powrotu do zdrowia. Trzymam kciuki, aby wszystko dobrze się skończyło – powiedziała nam Monika Mrozowska (38 l.), serialowa córka pana Piotra z „Rodziny zastępczej”.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze