Pogrzeb Bronisława Cieślaka. Znamy datę i miejsce uroczystości

2021-05-04 15:40 Wiktoria Policha
Bronisław Cieślak
Autor: AKPA Bronisław Cieślak

Bronisław Cieślak (+77 l.) zmarł 2 maja 2021 roku. Aktor znany między innymi ze słynnej roli Sławomira Borewicza w serialu "07 zgłoś się" odszedł po walce z wyczerpującą chorobą nowotworową. Znamy szczegóły pogrzebu Bronisława Cieślaka. Zostanie pochowany w Krakowie. Znamy datę i dokładne miejsce pogrzebu aktora.

Pogrzeb Bronisława Cieślaka, który odszedł 2 maja 2021 roku zaplanowano na początek przyszłego tygodnia. Aktor odszedł po walce z nowotworem. Choroba nie zabrała mu radości z życia, o wszystkim mówił otwarcie: - Mam raka. Pogodziłem się z tym. Wszystko, co najważniejsze już przeżyłem, a teraz ciesze się każdą chwilą. A jesień tego roku mamy piękną. Czuję się świetnie i patrze, jak żona kosi trawę. Właściwie powinienem zabrać jej tę kosiarkę, ale udzielam wywiadu - przyznał Bronisław Cieślak w wywiadzie dla "Super Expressu". Gwiazdor serialu "07 zgłoś się" był także politykiem, ale też dziennikarzem i lektorem. Bronisław Cieślak zostanie pochowany w Krakowie, z którym był mocno związany. Tam się urodził i pracował. Niestety artysta odszedł, a teraz fani, przyjaciele i rodzina będą uczestniczyć w jego ostatnim pożegnaniu.

Pogrzeb Bronisława Cieślaka - data, miejsce

Pogrzeb Bronisława Cieślaka odbędzie się w Krakowie w kaplicy na Cmentarzu Podgórskim 10 maja. Jak czytamy na stronie Zarządu Cmentarzy Komunalnych w Krakowie, uroczystości zaplanowano na godzinę 13:00. Miejsce, gdzie odbędzie się pochówek i pogrzeb Bronisława Cieślaka ma bogatą historię, która sięga 1900 roku: - W chwili, gdy na starym cmentarzu wyczerpały się miejsca i nie było możliwości jego poszerzenia, w 1900 r. założono nowy cmentarz dla mieszkańców Podgórza oraz okolicznych wsi. Zlokalizowany został na malowniczym terenie u stóp kopca Krakusa.

Bronisław Cieślak nie żyje. Wspominamy najlepsze sceny aktora
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze