Przenieśli grób Kory! Pamiątki i listy na NOWYM GROBIE. Mamy zdjęcia

2020-07-30 14:33
Grób Kory
Autor: Super Express Grób Kory

Choć trudno w to uwierzyć, nie ma jej z nami już od dwóch lat. W tym tygodniu minęła rocznica śmierci Kory (†67 l.). Z tej okazji przyjaciele i fani piosenkarki przynieśli na jej nowy grób pamiątki i listy do niej. Okazuje się, że część starego grobu jej mąż Kamil Sipowicz (67 l.) przeniósł na Roztocze - do miejsca, w którym Kora spędzała ostatnie lata życia.

Grób Kory był bardzo oryginalny. Składał się z daszku pokrytego liśćmi, pięknego portretu artystki w ozdobnej ramie oraz karmnika dla wiewiórek.

Zobacz dawny grób Kory TUTAJ.

Kilka tygodni temu został on zastąpiony pomnikiem z marmuru, na którym stanęła rzeźba nagiej kobiety. Ze starego grobu pozostał tylko daszek.

Jak się okazuje, Kamil Sipowicz przeniósł go na Roztocze, gdzie Kora spędziła ostatnie lata swojego życia. Pokazał nawet zdjęcie, na którym portret Kory widnieje teraz na polu niedaleko ich domu.

Zobacz także: Przyjaciółka Kory WYPOMINA Sipowiczowi, jak żyje po śmierci żony

Tymczasem we wtorek 28 lipca, w drugą rocznicę śmierci wielkiej artystki jej fani tłumnie odwiedzali nowy grób, przynosili i zostawiali na nim pamiątki i listy, które zostały wydrukowane i zabezpieczone w antyramie. Obok pomnika stanęły wielkie bukiety kwiatów. Wielbiciele wokalistki Maanamu czuwali przy jej grobie przez cały dzień. 

Tak wyglądał grób Kory w rocznicę jej śmierci:

Skwer Kory Jackowskiej w Krakowie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE