Rafał Brzozowski zamiast seksownej Alicji na Eurowizji 2021? Jest spora szansa

2021-02-28 21:46
Rafał Brzozowski, The Voice Senior
Autor: AKPA Rafał Brzozowski, "The Voice Senior"

Wszystko wskazuje, że to Rafał Brzozowski, Cleo oraz Alicja Szemplińska wystartuje do reprezentowania Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji 2021. Jak wiadomo ubiegłoroczna edycja Eurowizji nie odbyła się z uwagi na pandemię koronawirusa, jednak wytypowana wtedy kandydatka cały czas ma szansę, by reprezentować nasz kraj podczas konkursu. A wy za kim kibicujecie?

Jak wynika z doniesień do eurowizyjnego wyścigu staną we szranki Rafał Brzozowski, Cleo i Alicja Szemplińska. Polska jest jednym z czterech państw, które nie zatwierdziły tegoroczny pre eliminacji. Jednak jak donosi Dziennik Eurowizyjny i Radio Miejskie Gorzów najprawdopodobniej to ta trójka zmierzy się ze sobą. 

Alicja Szemplińska w skąpym stroju. Zaskoczyła fanów relacją z Afryki [FOTO]

Ubiegłoroczna edycja Eurowizji została odwołana z uwagi na pandemię koronawirusa, jednak wytypowana w zeszłym roku reprezentantka Polski, Alicja Szemplińska w jednym z wywiadów wyraziła nadzieję, by ponownie reprezentować Polskę w 2021 roku, ale tylko z „odpowiednią piosenką”.

Zobacz także: Seksbomba SLD MASAKRUJE Żołnierzy Wyklętych! Pokazała wszystko! "Dla mnie oni...

Rymań. Demolka na stacji paliw. 37-latka wjechała do sklepu autem!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze