Rolnik szuka żony: "Piekielna" przeszłość jednej z kandydatek. Internauci wyciągnęli jej niewygodne fakty [GALERIA]

2019-09-16 7:49 doll
Rolnik szuka żony
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony Rolnik szuka żony

Za nami dopiero drugi odcinek szóstej edycji „Rolnik szuka żony”, a w programie już zapowiadają się duże emocje. Chodzi o jedną z kandydatek do serca rolnika Adriana, która, zdaniem internautów… już występowała w telewizji! Są dowody!

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku rolnicy poznali dziewczyny, które napisały do nich listy. Każdy z samotnych mężczyzn zaprosił na pierwsze spotkania po kilka kobiet. Te pierwsze randki wyglądały różnie: czasem było nudno, czasem wręcz bardzo namiętnie…

Odważny FLIRT w "Rolnik szuka żony 6". Adrian ubrudzony czerwoną SZMINKĄ

Chyba najbardziej oryginalne kandydatki ma właśnie 28-letni Adrian, fotograf i miłośnik kwiatów. Przyjechała do niego między innymi krewka Halinka, która na spotkaniu od razu zapytała rolnika, czy ma jakieś nałogi. Adrian przyznał się, że pali papierosy, na co dziewczyna słusznie odpowiedziała, że powinien je rzucić. Chłopak nie był do tego mocno przekonany…

Sama Halinka wydaje się interesującą postacią, która wzbudziła wśród internautów niemałe zainteresowanie. Sprytni widzowie zauważyli bowiem, że Halina… występowała już w telewizji!

Halina Miszewska - „Rolnik szuka żony”, „Hell’s Kitchen”

Faktycznie, wystarczy trochę poszukać i widać, że w drugiej edycji „Hell’s Kitchen”, w 2014 roku, pojawiła się uczestniczka Halina Miszewska. Wówczas pisano o niej tak:

Halina Miszewska - Pinczyn - 26 lat. Naprawdę ma na imię Bernadeta, ale woli kiedy mówi się do niej Halina. Na co dzień pracuje w hurtowni spożywczo-przemysłowej. Bardzo spokojna i ułożona. Nie daje się wyprowadzić z równowagi. Nie lubi intryg i obgadywania za plecami. Prowadzi zdrowy tryb życia. Z wykształcenia pedagog. Ma też licencjat z administracji publicznej. Zafascynowana Januszem Korczakiem. Samotna. Myśli o adopcji dziecka.

Dziewczyna odpadła jednak już w trzecim odcinku, więc widzowie mają naprawdę niezłą pamięć, że przypomnieli sobie akurat o niej.

Co z Halinką z „Rolnik szuka żony”?

W tej historii zgadza się wiele elementów: imię, miejsce zamieszkania, polubienia na Facebooku, a przede wszystkim zdjęcia: dziewczyna ma charakterystyczny, zadziorny uśmiech, który uwieczniły produkcje obydwóch programów. Halina zmieniła fryzurę, ale na zdjęciach na Facebooku ma nawet te same kolczyki, które zaprezentowała w „Rolniku”.

Przypomnijmy, że producenci "Rolnik szuka żony" nie zastrzegają, by uczestnicy programu byli telewizyjnymi nowicjuszami, więc Halina teoretycznie nie złamała regulaminu.

Myślicie, że to tylko zbieg okoliczności? Zobaczcie zdjęcia i oceńcie sami.

Najnowsze