73-letni Strasburger FIKA z maleńką córką na IMPREZIE. Koledzy patrzyli z boku [ZDJĘCIA]

2020-07-10 6:01 TUMM, dav
Na uroczystości pojawili się także koledzy jubilata
Autor: papara17 Ze Strasburgerem świętowali między innymi koledzy z "Klanu": Roman Franki (Stiepan Vujković) i Tomasz Stockinger (Paweł Lubicz)

Choć od narodzin jego córki Laury minęło już kilka miesięcy, Karol Strasburger (73 l.) dopiero teraz uczcił fakt, że został ojcem. Żona gospodarza „Familiady” Małgorzata Strasburger (36 l.) wyprawiła kameralne przyjęcie niespodziankę. Połączyła je z pępkowym i z 73. urodzinami męża.

Taka żona to prawdziwy skarb. Na pewno stwierdzili to wszyscy koledzy Strasburgera, którzy zobaczyli, jaką niespodziankę Małgorzata przygotowała dla ukochanego. Kobieta zaprosiła przyjaciół aktora do wiejskiego spa pod Warszawą, gdzie na miejscu czekali na niego z tortem i prezentami. Z powodu pandemii i obostrzeń, zachowując środki bezpieczeństwa musiała jednak ograniczyć się do 30 osób. Wieczór był wypełniony muzyką Kapeli z Targówka. – To była impreza łączona. Karol o niczym nie wiedział. Czekaliśmy na niego w zamknięciu przez dwie godziny. Były tańce i superzabawa – mówi nam osoba, która była na przyjęciu.

Karol Strasburger, który w listopadzie powitał na świecie swoje pierwsze dziecko, w prezencie otrzymał bukiet kwiatów z doczepionymi smoczkami, marynarską czapkę i ogromny tort lodowy. Sto lat śpiewali mu m.in Tomasz Stockinger (65 l.), Robert Janowski (59 l.) i tenisista Jerzy Janowicz.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Agnieszka Kaczorowska-Pela szczerze o drugiej ciąży: Emilka będzie miała rodzeństwo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze