Synowa Stockingera znika z anteny! Powód jest naprawdę poważny

2021-07-24 18:23
Synowa Stockingera znika z anteny! Powód jest naprawdę poważny
Autor: Instagram/AKPA Synowa Stockingera znika z anteny! Powód jest naprawdę poważny

Patrycja Stockinger, czyli żona syna Tomasza Stockingera znika z anteny TTV! Powód jest naprawdę poważny! Partnerka Roberta Stockingera zdradziła, że na jakiś czas robi sobie przerwę od telewizji: "Zregeneruję siły i zabieram się do trochę innej roboty" - wyznała dziennikarka. O co chodzi? Patrycja Stockinger jest w ciąży! Pokazała zdjęcie krągłego brzuszka!

Patrycja Stockinger podobnie jak jej mąż i teść, pracuje w telewizji. Związana jest ze stacją TTV. Jej mąż, Robert Stockinger to dziennikarz "Dzień Dobry TVN". Para pobrała się w 2015 roku, a dwa lata później na świat przyszła ich córeczka Oliwia. Teraz, Robert i Patrycja ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka! Patrycja Stockinger jest w ciąży, czego od dawna doszukiwali się widzowie TTV. Prawda wyszła na jaw, a dziennikarka napisała z uśmiechem: - Czujni widzowie: nie, to nie były ciastka i pączki. 😂Dłużej się nie ukryje...my. Za nami ostatni dyżur w expressie w @ttv.pl Na jakiś czas znikam z anteny, zregeneruje siły i zabieram się do troche innej roboty. 3majcie za nas kciuki 😁 Również gwiazdor TVN pochwalił się wesołą nowiną w sieci: - Nic mi w życiu tak dobrze nie wyszło jak najukochańsi. A będzie ich więcej - czytamy. Oznacza to, że już niedługo aktor Tomasz Stockinger ponownie zostanie dziadkiem! To na pewno podniesie na duchu aktora znanego z "Klanu". Przypomnijmy, że ostatnio podupadł na zdrowiu. Przeszedł operację serca, przed którą pożegnał się z rodziną: - Nikomu tego nie życzę, ale jest to też wzbogacenie, doświadczenie, które przewartościowuje wiele rzeczy. Kiedy patrzy się śmierci głęboko w oczy, trzeba to zaakceptować. Tu nie ma miejsca na negocjacje - wyznał w lutym 2020 roku.

NIE PRZEGAP: Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance! Bez butów do eleganckiej sukni

SPRAWDŹ: Janusz Józefowicz uciekł do Rosji. Zarobi tam pół miliona!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE