Wiktoria Gąsiewska w koronkowej bieliźnie wypina pupę na leżance

2021-07-24 20:29
Takiej jej nie znacie! Wiktoria Gąsiewska wije się w koronkowej bieliźnie
Autor: AKPA Takiej jej nie znacie! Wiktoria Gąsiewska wije się w koronkowej bieliźnie

Wiktoria Gąsiewska (22 l.) to jedna z najsłynniejszych aktorek młodego pokolenia. Gwiazda zasłynęła w serialu "Rodzinka.pl" i od tamtej pory jest na fali popularności. Z wiekiem zaskakuje fanów coraz bardziej. Tym razem Gąsiewska wzięła udział w odważnej sesji fotograficznej. Takiej jej nie znacie! Zobaczcie, jak Wiktoria Gąsiewska wije się w koronkowej bieliźnie.

Wiktoria Gąsiewska od najmłodszych lat występuje przed kamerami. Dorastała na oczach całej Polski w serialu "Rodzinka.pl". Teraz nie jest już małą dziewczynką. Ma 22 lata! Niedawno młoda aktorka opowiedziała o życiu intymnym ze swoim ukochanym Adamem Zdrójkowskim (21 l.). Opowiedziała też o tym, czy planują wziąć ślub. To już nie są przelewki, a czas na poważne zdjęcia! Zwłaszcza, że gwiazda "Rodzinki.pl" ma na koncie intymną scenę w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Przypomnijmy, jak tłumaczyła się z tak odważnych kadrów: - Jak się zapatruję na te sceny? Jestem młoda, ale już pełnoletnia - podsumowała krótko w rozmowie z Party.pl. Wiktoria Gąsiewska znów pokazała się w naprawdę odważnym wydaniu! Dziewczyna Adama Zdrójkowskiego odsłoniła ciało zakładając koronkową bieliznę. Rozgrzała fanów do czerwoności, zwłaszcza, że w takim wydaniu widziało ją wcześniej niewielu! Aktorka wije się na fotelu i bez skrupułów prezentuje swoje wdzięki.

NIE PRZEGAP: Antek Królikowski zrobił TO publicznie! Co na to Opozda?

SPRAWDŹ: Grażyna Szapołowska na bosaka na ściance! Bez butów do eleganckiej sukni

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE