The Voice Kids 4: Dawid Kwiatkowski zdecydował się to zrobić! Zachęcił go młody talent

2021-02-27 22:06 dkow
The Voice Kids
Autor: Natasza Młudzik / TVP

"The Voice Kids" ponownie na antenie! To już czwarty sezon muzycznego show, w którym o karierę zawalczą najmłodsi. Pierwsze odcinki to etap "Przesłuchań w ciemno". Mimo bardzo młodego wieku na scenie pojawiły się prawdziwe perły!

To już czwarty sezon "The Voice Kids"! Tym razem szansę na pokazanie swoich muzycznych talentów otrzymali najmłodsi. W stresujących momentach towarzyszyć im będzie para prowadzących -Ida Nowakowska i Tomasz Kammel. Co czeka nas w nowym sezonie programu? Już w pierwszym odcinku na scenie wystąpiły prawdziwe gwiazdy!

Zobacz pierwszy występ: Ogromne emocje w premierowym odcinku "The Voice Kids". Cleo nie będzie mogła powstrzymać łez! Rozczuli ją... intymna piosenka

Dawid Kwiatkowski zrobił to na scenie!

Odcinek rozpoczął się od występu trenerów w składzie: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Baron i Tomson z "Afromental". Później było tylko lepiej! Pierwsi uczestnicy zaskoczyli trenerów. Okazało się, że pomimo młodego wieku mają już swoje własne piosenki! Gustaw to początkujący raper, który ma na swoim koncie pierwsze osiągnięcia! Jego talent zachęcił Dawida Kwiatkowskiego do puszczenia wodzy wyobraźni. Wyszedł na scenę i... zarapował! To był wyjątkowy moment. 

Sprawdź to: Fenomenalne odkrycie w "The Voice". Brzmi jak diwa! Nie uwierzycie, ile ma lat

W drugiej części premierowego odcinka pojawił się zwycięzca poprzedniej edycji "The Voice Kids" - Marcin Maciejczak. Wykonał swój singiel "Deszcz I Bez". Młody wokalista pokazał, co potrafi. To był naprawdę wyjątkowy występ! Jednak to uczestnik Piotr zaskoczył wszystkich! Młody, niespełna 10-letni chłopiec wyznał, że najbardziej lubi śpiew i... kobiety. Po czym zaprosił na obiad samą Idę Nowakowską. Prowadząca próbowała ukryć śmiech.

Skład drużyn:

  • Cleo: Sandra Michalak, Piotr Klima, Kuba Czernek, Szymon Tokarski,
  • Baron i Tomson: Amelia Borkowska, Sara Egwu-James,
  • Dawid Kwiatkowski: Alicja Brąszewska, Gustaw Rosiński, Bartek Przesmycki, Zuzia Dudek.

The Voice Kids – zasady

Jak czytamy w regulaminie programu Konkurs ma sześć głównych etapów: Pre-castingi produkcyjne, Przesłuchania w ciemno, Bitwy, Sing-off, Półfinał oraz Finał. Każdy trener wybiera podczas Przesłuchań w ciemno, tylko na podstawie głosu, 18 uczestników, których weźmie pod swoją opiekę na pozostały okres trwania konkursu. Podczas etapu Bitwy trenerzy dzielą swoje drużyny na tria, z których wybierają po jednym uczestniku. W ramach etapu Sing-off Trenerzy wybierają ze swoich drużyn po trzech uczestników, którzy w ocenie danego trenera najlepiej zaśpiewali (w ramach etapu Sing-off) piosenkę z Przesłuchań w Ciemno. W Finale każdy z trenerów, po ocenie utworów wykonanych przez uczestników należących do drużyny trenera, wybiera uczestnika, który awansuje do ścisłego Finału.

Krystian Ochman nie dostał się do The Voice America! Producenci programu mogą żałować [TYLKO U NAS]
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze