"The Voice of Poland" bez Michała Szpaka?! Kto może zastąpić kontrowersyjnego jurora? Sensacyjne nazwisko

2021-05-02 21:58 -ag
Michał Szpak
Autor: Jan Bogacz / TVP / materiały prasowe Michał Szpak

"The Voice of Poland" może niebawem opuścić jeden z jurorów Michał Szpak. Taka informacja pojawiła się w jednym z serwisów plotkarskich. Jeśli okaże się to prawdą, to kto zastąpi kontrowersyjnego jurora w programie TVP? Nazwisko osoby, która mogłaby zastąpić Michała Szpaka w "The Voice of Poland" też już padło. Wielu widzów telewizyjnego muzycznego show może być zaskoczonych nowym wyborem producenta programu. Kto zatem zastąpi Michała Szpaka, jeśli ten faktycznie zniknie z "The Voice od Poland"?

Michał Szpak może niebawem zniknąć z telewizyjnego show "The Voice of Poland". Piosenkarz zasiada tam w jurorskim fotelu i wybiera, uczy i promuje młode talenty. Jednak pojawiły się informacje, że w kolejnych edycjach Michał Szpak może się już nie pojawić jako juror w "The Voice od Poland". Jego przygoda z tym programem ma się niebawem zakończyć. Zatem kto może zastąpić kontrowersyjnego, ale jakże barwnego piosenkarza? Oczywiście nazwisko już padło. Mowa tu o Rafale Brzozowskim, który stał się wielką gwiazdą TVP. Artysta będzie reprezentował Polskę w międzynarodowym konkursie muzycznym Eurowizja. Pojawiły się plotki, że jeśli zaprezentuje się tam bardzo dobrze, to ma niemal zapewniony fotel w "The Voice od Poland". Sam Brzozowski w rozmowie z jastrzabpost.pl ucina temat krótko: "Na ten temat nic nie wiem, nie mogę się wypowiadać, bo teraz skupiam się na Eurowizji". Ale łatwo zauważyć, że artysta też kategorycznie nie zaprzeczył najnowszym doniesieniom. Zatem niebawem się przekonamy, kto zasiądzie w jury kolejnej edycji "The Voice of Poland". Czy faktycznie Michał Szpak wyleci z programu i zastąpi go Rafał Brzozowski? Przypominamy, że pierwszy półfinał Eurowizji zaplanowany jest na 18 maja, drugi półfinał na 20 maja, a finał na 22 maja 2021 roku. Po tym tych terminach wszystko powinno być już jasne.

ZOBACZ: Piosenkarka Halina Mlynkowa w ciąży. Ile gwiazda ma lat?

POLECANE: Rafał Brzozowski zdradza kulisy przygotowań do Eurowizji 2021

Święto flagi w Szczecinie
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze