To królowa zleciła zabójstwo księżnej Diany?! Szokujące informacje po latach wychodzą na jaw

2020-06-05 8:15 rr
To królowa zleciła zabójstwo księżnej Diany?!
Autor: Akpa To królowa zleciła zabójstwo księżnej Diany?!

Sprawa tragicznej śmierci księżnej Diany (†36 l.) znów wraca na pierwsze strony brytyjskich gazet. Ma to związek z grupą hakerów Anonymous, która, w związku ze śmiercią George'a Floyda, postanowiła upublicznić niewygodne dla wpływowych osób informacje. Ich zdaniem to Windsorowie odpowiadają za wypadek byłej żony księcia Karola!

Księżna Diana nie cieszyła się sympatią członków rodziny królewskiej i na dworze czuła się bardzo samotna. To sprawiło, że kobieta zaczęła cierpieć na depresję, a także bulimię. Po latach upokorzeń i znoszenia zdrad męża, postanowiła opowiedzieć publicznie swoją historię. Szczerość pozwoliła jej zdobyć sympatię ludu i stać się ulubienicą prasy.

31 sierpnia 1997 roku kochana przez lud księżna Diana zginęła w wypadku samochodowym w Paryżu. O spowodowanie jej śmierci został oskarżony pijany ochroniarz Henri Paul. Mężczyzna rozbił mercedesa o betonowy słup tuż po tym, jak wjechał w tunel mieszczący się pod Sekwaną. Choć dowody wskazywały na wypadek, to wciąż piętrzą się teorie spiskowe na ten temat. Niedawno hakerzy z Anonymous, grupy aktywistów internetowych, postanowili ujawnić nowe informacje dotyczące śmierci Lady Di. Twierdzą oni, że to Windsorowie zaplanowali zabójstwo księżnej Walii. Diana miała szantażować rodzinę królewską dowodami, potwierdzającymi ich udział w przestępczej działalności Jeffrey'a Epsteina i być w posiadaniu nagrań wiążących rodzinę królewską z handlem ludźmi. Interesujące, że w ostatnich miesiącach właśnie o takie czyny i gwałty na nieletnich został oskarżony syn królowej - książę Andrzej.

Z niecierpliwością czekamy na dalszy rozwój wydarzeń. Choć od śmierci księżnej minęły już 23 lata, to sprawa ta wciąż budzi duże emocje.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

#HOT (Ivan Komarenko, Daria Ładocha)
Najnowsze