To on poprowadzi mszę pogrzebową Krzysztofa Krawczyka. Znacie go z tego hitu!

2021-04-08 18:43 Wiktoria Policha
To on poprowadzi mszę pogrzebową Krawczyka. Znasz go z tego hitu!
Autor: YouTube To on poprowadzi mszę pogrzebową Krawczyka. Znasz go z tego hitu!

Wiemy, kto poprowadzi mszę pogrzebową w intencji Krzysztofa Krawczyka (+74 l.). Uroczystościom będzie przewodził biskup Antonii Długosz (80 l.). Znacie go z tego wielkiego hitu! Utwór podbił serca najmłodszych i nie tylko. Poznajcie szczegóły!

Antoni Długosz poprowadzi uroczystości pogrzebowe wielkiego artysty, Krzysztofa Krawczyka. Pogrzeb będzie miał miejsce w Bazylice archikatedralnej św. Stanisława Kostki w Łodzi w sobotę 10 kwietnia o godzinie 12:00. Następnie zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach, tam muzyk od lat mieszkał z ukochaną żoną Ewą. Mszę odprawi biskup Antoni Długosz, którego możecie kojarzyć z wielkiego hitu. Ta piosenka religijna podbiła serca najmłodszych, ale też starszej publiczności. Nic dziwnego, że ostatnie pożegnanie wielkiego muzyka poprowadzi tak muzykalny duchowny.

To on poprowadzi mszę pogrzebową Krzysztofa Krawczyka. Znacie go z tego hitu!

Do dziś piosenka "Chrześcijanin tańczy" jest nucona przez najmłodszych chrześcijan! "Tańczy, tańczy jego głowa" - brzmi fragment utworu. Możecie posłuchać go niżej. Przypomnijmy, że Antoni Długosz w 2003 roku zadebiutował w programie katolickim dla dzieci pod tytułem "Ziarno". Nagrał wiele płyt, a także koncertował. Ponadto, jest autorem książek dla dzieci, jednak to właśnie wspomniany hit przyniósł mu największą sławę.

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze