Tomasz Kot lepszy od Joanny Kulig. Zagra z Angeliną Jolie

2019-04-03 5:36 DAV
Joanna Kulig, Paweł Pawlikowski i Tomasz Kot
Autor: East News To dzięki roli w "Zimnej wojnie" został; zauważony za granicą

Tomasz Kot (42 l.) ma szansę zagrać u boku samej Angeliny Jolie (44 l.). Wszystko w nowej produkcji Marvela „The Eternals”. Wcześniej tego zaszczytu dostąpił tylko jeden gwiazdor z naszego kraju, Daniel Olbrychski (74 l.), który partnerował aktorce w produkcji „Salt”. To wielki sukces naszego gwiazdora, który zaczyna robić karierę w Hollywood.

Kto by pomyślał, że kariera Tomasza Kota w USA tak się rozwinie. Po świetnie przyjętej za oceanem „Zimnej wojnie” większą sławę wróżono jego partnerce z planu, Joannie Kulig (37 l.). Ona jednak na jakiś czas zrezygnowała z pracy, aby skupić się na wychowaniu synka. Swoją szansę postanowił wykorzystać natomiast Kot. I trzeba przyznać, że świetnie sobie radzi w wielkim świecie filmu. Amerykańskie portale branżowe twierdzą, że dołączy do prestiżowej produkcji Marvela, firmy specjalizującej się w przenoszeniu komiksów na ekrany. Ma zagrać ważną, choć drugoplanową rolę w filmie „The Eternals”. Właśnie potwierdzono, że w obsadzie zobaczymy także Angelinę Jolie. Aktorzy spotkają się więc na planie, a kto wie – może zagrają wspólną scenę?
To jednak nie koniec przygód z amerykańskim kinem. Kota zobaczymy także w filmie „Warning”, który trafi do kin w 2020 r. Obok naszego gwiazdora pojawią się Patrick Schwarzenegger (26 l.) – syn Arnolda Schwarzeneggera (72 l.) oraz Annabelle Wallis (35 l.) – gwiazda takich filmów jak „Anabelle” oraz „Król Artur: Legenda miecza”

Najnowsze