"Tajemnica zawodowa" miała być hitem, widzowie nie mają litości. Czy to "klątwa Cezarego Pazury"?

2021-03-02 5:01 dav
Czy to klątwa Cezarego Pazury?
Autor: AKPA Czy to klątwa Cezarego Pazury?

Cezary Pazura (59 l.) nie ma ostatnio szczęścia do filmów i seriali – albo raczej – one nie mają szczęścia do niego. „Tajemnica zawodowa”, która niedawno pojawiła się na antenie TVN, jest krytykowana przez widzów, głównie ze względu obsadę. Czy to „klątwa Pazury” i kolejny serial z jego udziałem szybko zakończy swój antenowy byt?

Pierwszy odcinek zgromadził zaledwie 1,12 mln widzów. Dla porównania nowość TVP „Kozacka miłość” w lutym osiągała wynik na poziomie 2,4 mln. Opinie widzów na temat nowego serialu TVN były podzielone, ale dominowały głównie negatywne. „Tego nudziarstwa nie idzie oglądać, a już zwłaszcza nudnego Pazury, który pcha się do wszystkiego, a jest beznadziejny w filmach i gniotach”, „Według mnie średnio. Jakoś nie przekonuje mnie dobór aktorów do ról” – czytamy komentarze zamieszczone na branżowej stronie Wirtualnemedia.pl.

Gwiazda "Rancza" w ogromnych problemach finansowych. Violetta Arlak miała nóż na gardle

A może to już „klątwa Pazury”? Aktor ostatnio zagrał w takich serialach, jak „Belle Epoque”, „Aż po sufit” czy „Przypadki Cezarego P.” – żaden z nich nie doczekał się kontynuacji, choć wcześniej zapowiadane były jako hity z możliwością kontynuowania ich przez kilka lat.

Warto też wspomnieć o kontrowersyjnej akcji promującej ostatni tytuł. Pazura w stroju kurczaka tańczył na cmentarzu! Wywołało to spore oburzenie, zwłaszcza że aktor podkreśla, jak istotną rolę w jego życiu odgrywa wiara. Nie lepiej ma się sprawa z filmami – „Sztos 2” czy „Futro z misia”, w których zagrał, dostały nominacje do Węży – nagród dla najgorszych filmów. Ten drugi został nawet wybrany na najgorszy film 2019 r.

– Obsada trafiła się nam wspaniała i myślę, że to też jest sukces tego serialu. Aktorzy są naprawdę świetni i grają po prostu bardzo dobrze – zaklina jedna z aktorek produkcji, Tamara Arciuch (46 l.). Czyżby to jednak wina klątwy?

Pazura ma inne zdanie na temat produkcji. – Sam jestem pod dużym wrażeniem tego serialu, bo ogląda się go płynnie. W ten serial się wchodzi, a to rzadko się zdarza, że serial od początku chwyta za serce – mówił odtwórca roli Andrzeja Żurawskiego.

Katarzyna Skrzynecka przekazała radosną nowinę! Co za nieoczekiwany zwrot, fani gratulują

Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze