Złomowisko PL: Nie żyje kolejny bohater programu. Cios dla fanów, lawina komentarzy

Nie żyje pan Kazio z Descha
Autor: Facebook

Kolejna smutna wiadomość dla fanów programu "Złomowisko PL". Nie żyje pan Kazimierz, postać, którą doskonale znali i cenili. Twórcy programu pożegnali swojego przyjaciela. Pod postem pojawiło się już ponad 1,5 tys. komentarzy. Fani rozpaczają. To już kolejna gwiazda "Złomowiska PL", która odeszła z tego świata. Na początku 2021 w mediach pojawiła się wieść, że zmarł Marek Pawłowski, znany jako "Krzykacz".

Kolejna gwiazda programu "Złomowisko PL" odeszła z tego świata. Nie żyje pan Kazimierz. Twórcy programu poinformowali o jego śmierci na Facebooku:

- Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom Złomowiska PL nie trzeba przedstawiać.  Był to bardzo lubiany bohater, podobnie jak Marek " Krzykacz" Pawłowski, który zmarł 31 grudnia 2020 roku. 

Kazimierz był zasłużonym pracownikiem firmy Desch. Jest człowiekiem, który zasługuje na to, co najlepsze - mówili o nim przyjaciele szykując mu urodzinową niespodziankę kilka lat temu. Fragment tego odcinka zamieściliśmy poniżej.

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl

Złomowisko PL: Nie żyje kolejny bohater programu. Cios dla fanów, lawina komentarzy

Fani rozpaczają. Na Facebooku ruszyła lawina komentarzy:

- Następna ciekawa postać Złomowiska, który potrafił zabarwić sytuację za każdym razem kiedy były na wizji i w co nie wątpię również poza wizją. Spoczywaj w pokoju i pozdrów Mareczka od nas.

- Kolejna wybitna postać złomowiska pl odeszła do wieczności wyrazy współczucia dla rodziny.

- Wielka szkoda. Kazik świetna postać i to też znana praktycznie od początku. Zabawny był. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze