Na jaw wychodzi porażająca prawda o tym, co działo się z Kazikiem ze "Złomowisko PL". Ostatnie dni jego życia to jakiś horror!

2021-04-19 11:45 sylwiab
Kazik z Descha, Złomowisko PL, Discovery Channel
Autor: Złomowisko PL / Facebook Kazik z Descha, Złomowisko PL, Discovery Channel

Na fanów programu "Złomowisko PL" spadł kolejny cios. Najpierw niespodziewanie zmarł uwielbiany Marek Pawłowski, potem dowiedzieliśmy się o tragedii, jaka spotkała kolejnego uczestnika, Edka. Kilka dni temu Discovery Channel przekazało informacje o tym, że Kazik z Descha nie żyje. Lokalne media ujawniają porażającą prawdę o tym, jak wyglądały ostatnie dni jego życia. Szczegóły będą prawdziwym szokiem dla jego wiernych fanów, którzy w życiu nie spodziewaliby się tego, jak paskudnie skończy się jego życie.

W sylwestrowy wieczór zmarł Marek Pawłowski, a jego nagła śmierć była prawdziwym wstrząsem dla fanów programu "Złomowisko PL". Kilka tygodni później dowiedzieliśmy się o ogromnej tragedii jaka spotkała kolejnego uczestnika programu. W wyniku powikłań cukrzycowych Edek stracił nogę, a w sieci pojawiła się zbiórka na jego leczenie. Jej efekty przekroczyły najśmielsze oczekiwania, a fanom Edka udało się zebrać znacznie więcej niż zakładano!

NIE PRZEGAP: Promocje takie, że padniesz. Oferta z Pepco to bestseller. Hitem ta koszulka za grosze

Kilka dni temu Discovery Channel poinformowało, że Kazik z Descha nie żyje. I choć nie podano przyczyny jego śmierci, to lokalne media ujawniły porażające szczegóły z ostatnich dni jego życia. Uczestnik programu "Złomowisko PL" stoczył się na samo dno i żebrał na dworcu, ale to nie wszystko.

Kazik z Descha nie żyje. Uczestnik "Złomowisko PL" pogrążył się w nałogu i żebrał na dworcu

Teraz lokalne media ujawniają, jak wyglądały ostatnie dni życia uczestnika "Złomowisko PL". Kazik z Descha popadł w nałóg alkoholowy. Według informacji podanych przez lokalny serwis Wirtualnelegionowo.pl obracał się w towarzystwie bezdomnych.

- Kazimierz był barwną postacią, to on zawsze był na pierwszym planie w materiałach z legionowskiego Descha. Pożartował, wymyślił ciekawe innowacje aby ulepszyć swoją pracę. Ostatnimi czasy niestety wpadł w nałóg i często spotkać go można było na legionowskim dworcu wśród przesiadujących bezdomnych. Mimo to pozostanie w pamięci legionowian jak i telewidzów jako Kazio z Descha - poinformował serwis.

NIE PRZEGAP: Wiemy, w jakim naprawdę stanie jest ojciec Alicji Bachledy-Curuś. Zdruzgotana aktorka przerywa milczenie!

Redaktor legionowskiego serwisu, Marek Karpowicz w rozmowie z Plejadą zdradził porażające kulisy ostatnich chwil życia Kazika. 

- Nawet sam osobiście go tam widziałem, bardzo często tam przesiadywał, zaczepiał ludzi o pieniądze. To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napoje - ujawnia Karpowicz.

Dziennikarz poinformował też, że widział uczestnika programu "Złomowisko PL" całego poobijanego i zakrwawionego. Zaoferował mu nawet swoją pomoc, ale Kazik ją odrzucił. Twierdził, że sam sobie poradzi. 

NIE PRZEGAP: Jest ostra afera po tym, co Marcin Prokop wypalił do 13-latki! Jeszcze nigdy nie byli na niego tak wściekli, poleciały bluzgi!

Najlepsze teksty Marka "Krzykacza" ze Złomowisko.pl
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze