Żona Martyniuka o spotkaniu syna z Faustyną: Nie wożę syna na żadne randki!

2020-08-31 9:25
Zenek i Danuta Martyniuk drżą o życie syna
Autor: Akpa Zenek i Danuta Martyniuk drżą o życie syna

"Super Express" podał jako pierwszy, że Daniel Martyniuk (31 l.) spotkał się ze swoją dawną narzeczoną Faustyną, piękną absolwentką prawa. Parze wykonano zdjęcia paparazzi. W sieci od razu zaczęto plotkować, czy syn gwiazdora disco polo wrócił do byłej i ostatecznie rozstał się z Eweliną (21 l.), z którą ma ślub kościelny i córeczkę Laurę (1,5 r.). Do sprawy odniosła się Danuta Martyniuk (51 l.), mama Daniela

– Kilka dni temu Daniel świętował swoje urodziny. Jego mama zabrała go z Wasilkowa, gdzie mieszka na co dzień, do Białegostoku. Tam czekała już na niego Faustyna – relacjonował "Super Expressowi" świadek zdarzenia. Daniel miał ze sobą plecak i dużą torbę, jakby wyjeżdżał z domu na dłużej. – Przepakowali rzeczy Daniela do jej auta i ruszyli w kierunku Warszawy – dodał nasz rozmówca. – Po drodze zatrzymali się na stacji benzynowej po napoje – dodał. 

Żona Zenka Martyniuka (51 l.) kategorycznie zaprzecza, że zawiozła syna na randkę. Przyznała także, że Daniel widuje się z Faustyną. - Nie wożę syna na żadne randki! Takie sugestie mnie obrażają. A to, że ponad dwa miesiące temu spotkał się raz z byłą dziewczyną, o niczym nie świadczy! - powiedziała Danuta Martyniuk w rozmowie z magazynem "Twoje Imperium".

Przypomnijmy, że syn Zenka Martyniuka stracił w ubiegłym roku prawo jazdy na okres trzech lat i nie może prowadzić pojazdów mechanicznych.

Syn Martyniuka skazany za jazdę po alkoholu. Sprawiedliwy wyrok?

Syn Zenka Martyniuka wrócił do byłej ukochanej?! Szokujące zdjęcia TYLKO U NAS

Syn Martyniuka wrócił do byłej narzeczonej.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze