Monika Olejnik

i

Autor: AKPA Monika Olejnik

Wszystko się nagrało

64-letnia Monika Olejnik wygina śmiało ciało na ulicy! Tego nie zobaczycie w TV

2022-07-22 10:44

Monika Olejnik w „Kropce nad i” zawsze prezentuje się niezwykle poważnie i elegancko. Kto by się spodziewał, ze surowa dla polityków dziennikarka potrafi tak się ruszać! Na wakacjach jednak dała się ponieść radości i zaczęła tańczyć na ulicy. Nagranie wszystko pokazuje.

Monika Olejnik lubi zaskakiwać. Niejednokrotnie przekonali się o tym goście „Kropki nad i”, którzy muszą sobie radzić z jej trudnymi pytaniami czy ostrymi reakcjami. Prywatnie jednak jest bardzo roześmianą osobą, skłonną do spontaniczności. Uwielbia między innymi bieganie i sztukę. Podczas tegorocznych wakacji skupia się głównie tej drugiej pasji. Wybrała się do Włoch, gdzie spędza gorące dnie na zwiedzaniu galerii i malowniczych zakątków Florencji. Obecnie przebywa w Toskanii, gdzie dała się ponieść emocjom i wakacyjnej radości! Zaczęła tańczyć na środku ulicy do wtóru dobiegającej z okolicy głośnej muzyki. Co za ruchy! Monika Olejnik kręciła biodrami niczym Shakira z promiennym uśmiechem. Później zaś pląsała po całej ulicy, okręcając się z gracją wokół kamerzysty. Nagranie zaś zamieściła na swoim profilu na Facebooku.

W GALERII PONIŻEJ ZOBACZYSZ NIEWIARYGODNE LUKSUSY MONIKI OLEJNIK

Zobacz: Monika Olejnik kusi zmysłowym zdjęciem. Pod sukienką nie widać stanika!

Jak zwykle prezentowała się bardzo stylowo w jeansowych szortach, czarnym topie, słomkowym kapeluszu, okularach przeciwsłonecznych i klapkach. Fani byli zachwyceni jej „występem”. „Wspanile! Pozazdrościć takiej pięknej figury, uśmiechu i radości”, „Może Pani być twarzą teledysku Bruno Marsa”, „Fajny wakacyjny luzik...”, „Podziwiam tę giętkość ciała (i umysłu), no i ten wakacyjny luz” – czytamy w komentarzach.

Sonda
Wolisz spędzać urlop w Polsce czy za granicą?
Tak ćwiczy Monika Olejnik
Nasi Partnerzy polecają