Agata Duda w Afryce

i

Autor: Instagram / Pierwsza Dama Agata Duda w Afryce

Pierwsza para w Afryce

Agata Duda niczym rajski ptak! Nie można oderwać wzroku

2022-09-12 10:44

Pierwsza dama Agata Duda słynie ze swoich eleganckich stylizacji. Nieważne, czy jest w Polsce czy zagranicą, zawsze prezentuje się wspaniale. Nie inaczej było tym razem! Żona Andrzeja Dudy zadała szyku w Afryce .

Agata Duda dla wielu kobiet stanowi idealny wzór do naśladowania, zwłaszcza jeśli chodzi o modę. Pierwsza dama zawsze wie, co jest modne i w czym wygląda dobrze. Jej stylizacje zawsze są przemyślane, eleganckie i mogą stanowić świetne źródło inspiracji dla Polek. Ostatnio pierwsza para wyjechała z wizytą do Afryki, a konkretnie do Dakaru, gdzie spotkała się z pierwszą damą Marieme Faye Sall i artystami ludowymi. W tym czasie odwiedziła także lokalną szkołę i sierociniec prowadzony przez siostry franciszkanki misjonarki Maryi w Dakarze. Trzeba przyznać, że w strojach, które Agata Duda miała ze sobą na miejscu, wyglądała niczym barwny, rajski ptak!

W NASZEJ GALERII PONIŻEJ MOŻESZ ZOBACZYĆ STROJE AGATY DUDY W AFRYCE

Agata Duda postawiła na długie, zwiewne sukienki, które świetnie podkreślały jej szczupłą sylwetkę. Jedną z kreacji była sukienka z długim w różowo-niebieskie abstrakcyjne wzory, do której dobrała szpilki i torebkę w wyrazistym, czerwonym kolorze.

Sprawdź: Pogrzeb Elżbiety II. Andrzej Duda pojedzie pożegnać królową

Kolejnego dnia miała na sobie beżową sukienkę o podobnym kroju, ozdobioną czarnymi liniami. Do tego podkreśliła talię czarnym paskiem, a na nogi założyła czarne buty na obcasie. Agata Duda doskonale wie, jak wyglądać fenomenalnie!

Ubierz się jak Agata Duda
Sonda
Podoba Ci się styl Agaty Dudy?
Nasi Partnerzy polecają