TYLKO U NAS

Agata Duda spotkała się z Jill Biden! Ekspert ocenił stylizację pierwszych dam: "Wypadła bardzo słabo" [ZDJĘCIA]

2023-03-02 10:16

Agata Duda wyruszyła do USA. Tam wzięła udział w konferencji poświęconej działaniom na rzecz wsparcia ukraińskich uchodźców i osób wewnętrznie przesiedlonych, która została zorganizowana w polskiej ambasadzie. Spotkała się też z dziećmi z polskich szkół w USA. Jednak kluczowym spotkaniem pierwszej damy było to z Jill Biden, żoną prezydenta Joe Bidena. Specjalna dla "Super Expressu" projektant Daniel Jacob Dali ocenił stylizację prezydentowych. Jedno jest ważnym szczegółem.

Pierwsza dama Agata Duda poleciała do USA

Agata Duda przebywa w Stanach Zjednoczonych. Wybrała się tam w ważnych sprawach dosłownie tydzień po wizycie amerykańskiego prezydenta Joe Bidena w Polsce. W czasie słynnego przemówienia w Arkadach Kubickiego, Joe Biden zwrócił się do Agaty Dudy i powiedział: - Polski biznes i społeczeństwo obywatelskie, w tym pierwsza dama Polski, która jest tu dziś wieczorem, przewodzili z sercem i determinacją, pokazując wszystko, co dobre w ludzkim duchu. Pierwsza damo, kochamy panią - te słowa musiały szczególnie mocno zapaść w sercu żony Andrzeja Dudy.

W czasie wizyty Joe Bidena w Polsce Agata Duda nie miała okazji spotkać jego żony Jill Biden, bo ta została w USA. Jednak panie nadrobiły zaległości i spotkały się ze sobą w środę (1 marca). Przebywająca w Ameryce Agata Duda miała okazję porozmawiać z pierwszą damą USA. Zdjęcia ze spotkania krążą po sieci i widać, że pierwsze damy doskonale się czuły w swoim towarzystwie, były zadowolone ze spotkania, które przebiegło w bardzo sympatycznej atmosferze. Obie też wyglądały świetnie, choć trzeba przyznać, że Agata Duda postawiła na eleganckie, ale bezpieczne rozwiązanie, czyli biel i czerń. Jednak o ekspercką opinię poprosiliśmy Daniela Jacoba Dalego, projektanta mody, który zna się na strojach, jak nikt!

CZYTAJ: Dlaczego Agata Duda nie powitała Joe Bidena wraz z mężem przed Pałacem Prezydenckim? Wyjaśniamy

CO POWIEDIAŁ EKSPERT? SPRAWDŹ NIŻEJ:

- Agata Duda zaskakuje nas wszystkich za każdym razem coraz bardziej i pozytywnie! Jej dobra passa w modzie trwa od dłuższego czasu. Pierwsza dama Polski spotkała się z żoną prezydenta USA, na spotkanie założyła symetryczną marynarkę w kolorach białym oraz czarnym, a także czarne spodnie i czarną bluzkę. Wyglądała oszałamiająco i przypominała kultową postać Alexis Colby z serialu Dynastia! A jak pamiętamy styl Alexis był hitem lat 80. i tak pozostało do dziś - ocenia ekspert od mody. 

Jak dodał projektant mody amerykańska pierwsza dama przy Agacie Dudzie nie wypadła zbyt dobrze: - Jill Biden na tle polskiej pierwszej damy wypadła bardzo słabo. Agata Duda zdecydowanie odniosła zwycięstwo i obroniła się klasą i stylem. Żona Joe Bidena wyglądał przeciętnie, wręcz nie zauważalnie w porównaniu z nasza Agatą.

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA JILL BIDEN I AGATY DUDY:

Agata Duda na spotkania pierwszych dam USA ubiera się biel i czerń

I zauważa, że to nie pierwszy raz, gdy Agata Duda stawia na to kolorystyczne rozwiązanie: - To jednak nie pierwszy raz, gdy żona Andrzeja Dudy założył strój o symetrycznym kroju w bieli i czerni. Kilka lat temu na spotkaniu z żoną ówczesnego prezydenta USA  Donalda Trumpa, pojawiła się w długiej sukni i stoczyła modowy pojedynek z Melanią Trump, który oczywiście wygrała, a zdjęcia jej stylizacji obiegły cały świat.

Symetria w strojach Agaty Dudy. Co oznacza? Znany projektant wyjaśnia: Oznacza harmonię i spójność

Projektanta zapytaliśmy też o stój Agaty Dudy z ostatniej konferencji, która odbyła się w ambasadzie Polski w USA: - W Waszyngtonie na konferencji na rzecz wsparcia ukraińskich uchodźców rodowita krakowianka pojawiła się w komplecie symetrycznym czarno-czerwonym. Zdecydowanie i tym razem wyróżniła się na tle wszystkich zaproszonych gości. Symetria oznacza harmonię i spójność, ale również poczucie równowagi, więc można wywnioskować odczucia Agaty Dudy, które nam przekazuje swoimi strojami - zauważa Dali. 

Joe Biden dziękuje Polakom. Historyczne przemówienie w Warszawie

Czy nie wymagasz od siebie zbyt wiele?

Posłuchaj, jak wyznaczać sobie cele, aby być SZCZĘŚLIWYM!

Listen on Spreaker.