STARCIE PIERWSZYCH DAM

Porównanie stylu Jill Biden i Agaty Dudy. Ekspert nie gryzł się w język!

2023-03-02 12:35

Joe Biden, prezydent USA, po raz kolejny zawitał do Polski pod koniec lutego. Amerykański przywódca przybył do naszego kraju. To była dobra okazja, by porównać style pierwszych dam Polski i USA, czyli Agaty Dudy oraz Jill Biden. Która wypada lepiej? Specjalista od mody, Daniel Jacob Dali, nie ma co do tego wątpliwości. Tylko u nas specjalny komentarz eksperta.

Joe Biden w Polsce. Wizyta amerykańskiego prezydenta

Amerykański  prezydent Joe Biden był w dniach 20-22 lutego w Polsce, to była druga wizyta Joe Bidena w naszym kraju w ciągu roku. Prezydent USA pojawił się w Polsce 20 lutego 2023 roku (w poniedziałek wieczorem). Wiadomo, że został do 22 lutego (środa). Jednym z najważniejszych punktów planu wizyty Joe Bidena w Polsce było jego wystąpienie w Warszawie. Joe Biden przemówił do Polaków, zgromadzonych w Arkadach Kubickiego w Warszawie, we wtorek 21 lutego o godzinie 17:30. Na to przemówienie Bidena zaproszeni byli wszyscy Polacy. Wizyta prezydenta Stanów Zjednoczonych była dobrą okazją do tego, by porównać styl pierwszych dam Polski i USA. "Super Express" poprosił o ocenę stylu Agaty Dudy i Jill Biden znanego projektanta Daniela Jacoba Dalego. Jego opinia jest bardzo zaskakująca!

Która z pierwszych dam ma lepszy styl: Agata Duda czy Jill Biden? Ekspert ocenia 

Zdaniem znawcy mody, obie pierwsze damy mają swój własny i niepowtarzalny styl, choć szukają podobnych inspiracji: - Żadna z kobiet nikogo nie naśladuje i każda ubiera się we własnym stylem. Zarówno Jill Biden, jak i Agata Duda to przykład na kobiety, które często pojawiają się w garniturach czy klasycznych garsonkach. Różnica zaczyna się w przypadku doboru długich sukni - zauważa Daniel Jacob Dali.

W ocenie eksperta różnicę w stylach widać, przede wszystkim w doborze sukni wieczorowych: - Pierwsza dama Ameryki w swojej garderobie posiada sporą kolekcję sukni cekinowych, a niektóre jej kreacje odkrywają sporą część dekoltu. Co innego polska pierwsza dama. Agata Duda w tej kwestii jest bardziej powściągliwa i nie zobaczyliśmy jej, jak do tej pory, w takim kroju.

Która więc ma lepszy styl: Agata Duda czy Jill Biden? - Bardzo ciężko wybrać pomiędzy dwoma damami, której należy się tytuł elegancji, dlatego w tym wypadku to remis będzie najlepszym rozwiązaniem, ale pod warunkiem, że Agata Duda chociaż raz założy strój odsłaniający większą część ciała tym bardziej ze jej zgrana figura ma całkowite predyspozycje do takiego kroju.

Jak wiemy, obie panie spotkały się 1 marca w USA, gdzie udała się Agata Duda. 

NIŻEJ ZOBACZYCIE PORÓWNANIE STYLU AGATY DUDY I JILL BIDEN: 

Sonda
Która pierwsza dama ma lepszy styl: Agata Duda czy Jill Biden?
M.OCIEPA: SPOTKANIE DUDA-BIDEN-ZEŁEŃSKI W WARSZAWIE BYŁOBY NATURALNE
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany