MAMY ZDJĘCIA

Agata Duda zupełnie odmieniona! Przecieraliśmy oczy ze zdumienia na widok pierwszej damy. Postawiła na nową fryzurę

2023-08-16 16:47

Agata Duda przyzwyczaiła Polaków do tego, że zawsze wygląda elegancko. Potrafi dobrać strój do okazji. Przez ostatnie lata pierwsza dama nie przechodziła większych zmian w wyglądzie, aż do teraz. Ledwie poznaliśmy Agatę Dudę, gdy pojawiła się u boku męża w dniu Święta Wojska Polskiego. Wszystko przez nową fryzurę!

Agata Duda kilka dni temu obchodziła kolejną rocznicę bycia pierwszą damą. Przypomnijmy, że Andrzej Duda zaprzysiężenie na prezydenta Polski miał dwukrotnie tego samego dnia, czyli 6 sierpnia. Tak było w 2015 oraz w 2020 roku. Kolejna kadencja prezydenta była okazją do podsumowania działalności pierwszej damy. W specjalnym podsumowaniu ośmiu lat spełniania roli prezydentowej umieszczonym na stronie prezydenta czytamy: - Jak w ciągu siedmiu lat prezydentury męża, tak i w ostatnim roku Agata Kornhauser–Duda angażowała się w działania poświęcone sprawom dzieci i młodzieży oraz edukacji, w tym nauczaniu polonijnemu, podkreślając znaczenie kształcenia jako kluczowego elementu rozwoju społeczeństwa.   Małżonka Prezydenta kierowała uwagę na kwestie związane ze wsparciem seniorów i aktywizacją osób starszych. Dostrzegała ogromny potencjał i istotną rolę społeczną starszego pokolenia, a by poznać jego potrzeby i zrozumieć wyzwania, z jakimi się boryka odwiedzała domy opieki, ośrodki pomocy społecznej oraz organizowała spotkania z seniorami. Uczestniczyła w projektach jak również inicjowała działania nakierowane na poprawę jakości życia osób starszych. 

Agata Duda zupełnie odmieniona! Nie poznaliśmy pierwszej damy, gdy pojawiła się publicznie. Wielka metamorfoza. Przecieraliśmy oczy ze zdumienia

Jeśli zaś chodzi o wizerunek to przez te lata Agata Duda zmieniła się w czasie pierwszej kadencji. Wtedy postawiła na zmianę fryzury i modne, drapieżne cięcie. Po wizerunku nauczycielki nie zostało śladu, a pierwsza dama zaczęła też stawiać na żywe kolory strojów i bardziej odważne kroje. Przyzwyczaiła nas do swojego spójnego wizerunku, aż do teraz. W Święto Wojska Polskiego Agata Duda zaskoczyła! Pojawiła się w nowej fryzurze. Jak teraz wygląda? Zobaczycie w galerii zdjęć poniżej. My przecieraliśmy oczy ze zdumienia, i w pierwszej chwili nie poznaliśmy pierwszej damy: 

Politycy od Kuchni - Małgorzata Wassermann
Listen on Spreaker.